Jak dojechać do Hali Gwardii?

Nie trzeba być rodowitym Warszawiakiem, żeby co nieco wiedzieć na temat Hali Gwardii mieszczącej się na warszawskim Mirowie. Hala Gwardii jest siostrą bliźniaczką Hali Mirowskiej, która jest doskonale znana wszystkim amatorom zakupów. Co więcej, to również charakterystyczny punkt na handlowej mapie Warszawy poprzez zewnętrzne kwiaciarnie oferujące świeże kwiaty w niezwykle atrakcyjnych cenach przez całą dobę.

Hala Gwardii ma znacznie bogatszą historię niż Hala Mirowska. Chociaż obie powstały w tym samym czasie i pierwotnie miały służyć temu sememu, czyli podniesieniu jakości oraz warunków handlu, to Hala Gwardii może poszczycić się również innymi funkcjami. Po pierwsze,w początkowym okresie, przez chwilę służyła jako zajezdnia autobusowa. Drugą jej funkcją, o której wiedzą zapewne wszyscy, była siedziba klubu bokserskiego Gwardia oraz miejsce wielu walk bokserskich. Właśnie na tę okoliczność do dziś nazywana jest Halą Gwardii, mimo iż w jej wnętrzu znajduje się aktualnie targ z żywnością ekologiczną.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dojechać na Halę Gwardii w rekordowym czasie? Rozwiązanie jest jedno – najlepsze taksówki w Warszawie! Ele Taxi Warszawa jako lider stołecznych przejazdów miejskich przyznaje, że trudno o szybszy sposób dotarcia pod same drzwi Hali niż taksówka. Rozwiązania parkingowe są tam bardzo ograniczone, a uliczki ciasne. Co więcej, sprawę dotarci taksówką ułatwia aplikacja taxiTaxi Polska. Wystarczy, że będziesz ją miał na telefonie i wpiszesz cel podróży, a już za chwilę będziesz mógł cieszyć się ekologicznymi zakupami w Hali Gwardii.