Jak dojechać do zabytkowej Willi Struvego?

Warszawa pełna jest pięknych, niekiedy tajemniczych,ale przede wszystkim zabytkowych obiektów. Warszawa jest nie lada gratką dla poszukiwaczy ciekawych obiektów, a w szczególności willi. Jeżeli jesteś z nim i przybywasz do Warszawy, by odkryć coś jeszcze nie do końca odkrytego i odnotować na swoim koncie prawdziwy sukces, chcielibyśmy Ci zaprezentować Willę Struvego, która położona jest nieopodal Placu Konstytucji, bezpośrednio przy ulicy Pięknej.

Historia Willi sięga aż XIX wieku, kiedy to Karol Kozłowski zakupił działkę do budowy zaprojektowania, a później wybudowania swojej pierwszej rezydencji. Kozłowski brzmi znajomo, jednak prawdziwą zagadką jest nazwa obiektu. Skąd się wzięła? Od jej późniejszego właściciela – Henryka Struvego,który stał się jej posiadaczem w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach. Miejsca takie jak to są prawdziwymi unikatami na mapie Warszawy. W 2008 roku jedna z firm podjęła się karkołomnego zadania odrestaurowania zapomnianego budynku.

Zachęciliśmy Cię do odnalezienia oraz sfotografowania obiektu? Wspaniale! Dodatkowo możemy Ci jeszcze polecić najlepszy z możliwych sposobów dotarcia tam na miejsce. Jaki on jest? To oczywiście najlepsze taksówki w Warszawie oferowane przez korporację Ele Taxi Warszawa. Co więcej, decydując się na wycieczkę z nami, oprócz profesjonalnego przejazdu otrzymujesz najnowocześniejsze wsparcie. Aplikacja do zamawiania taxi od Taxi Polska pozwoli Ci na przyjemne zabookowanie taksówki, byś w dosłownie kilka chwil mógł zająć się podziwianiem zabytkowej Willi.