Jak dojechać na Torwar?

Torwar to największy kompleks hal sportowych i widowiskowych w Warszawie. Mieści się na ulicy Łazienkowskiej w samym centrum stolicy. Każdego dnia swoimi wydarzeniami przyciąga tłumy sportowców, ich rodzin i uczestników wszelakich imprez, którzy muszą przystanąć na chwilkę i zastanowić się – jak dojechać na Torwar?

Ele Taxi Warszawa

Aby przetransferować się wygodnie, bezpiecznie i na czas, a przy tym nie zapłacić majątku, najlepiej skorzystać z usług najlepszej korporacji Ele Taxi Warszawa. To nie tylko najlepsze taksówki w Warszawie z kulturalnymi kierowcami, którzy są mistrzami w skracaniu tras, by było jak najszybciej i bez korków. To także wygoda w zamawianiu usługi, rezerwowaniu taksówki na konkretne godziny. Odpowiednia flota samochodów pozwoli przewieźć większą grupę sportowców na zawody, dużego psa na wystawę psów rasowych albo do weterynarza, czy standardowy bagaż kobiety wyjeżdżającej na tydzień wczasów all inclusive, o objętości trzech walizek, torby podręcznej i torebki na drobiazgi.

Z aplikacją raz, dwa i jedziesz!

Dzięki aplikacji taksówkarskiej Taxi Polska dostępnej dla Ele Taxi nie zastanawiasz się jak dojechać na ulicę Łazienkowską ani gdzie zaparkować i ile będzie Cię kosztował parking. Po prostu wchodzisz do aplikacji, ona pobiera Twoją lokalizację, wstukujesz jako docelową ulicę Łazienkowską, a ona wyszukuje najbliższych dostępnych taksówkarzy i przelicza cenę za ten kurs. Korzystanie z bezpłatnych i wygodnych aplikacji na telefon to dziś najłatwiejsza droga do skorzystania z komfortowych i tanich usług taksówkarskich bez szukania postoju taxi.