Lady Pank – Zimowe Graffiti. Największe przeboje!

Lady Pank to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, który pomimo upływu czasu nadal ma stałe grono wiernych fanów i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jego przeboje uwielbiają nucić wszyscy, dlatego każdy fan muzyki lat ‘90 powinien wybrać się na Lady Pank Zimowe Graffiti – imprezę kulturalno-muzyczną, która przypomni najlepsze przeboje kultowej formacji!

Gdzie odbywa się koncert i jak tam dotrzeć?

Koncert ze złotymi przebojami Lady Pank z płyty Zimowe Graffiti i innych krążków, będzie miało miejsce 21.01.2019 r. w Kuźni Kulturalnej. Ten fantastyczny muzyczny klub mieści się na ulicy Kostki Potockiego 24 na warszawskim Wilanowie. Ele Taxi Warszawa zapewnia na ten wieczór bezpieczny przejazd taksówką, zarówno na koncert, jak i na drogę powrotną.

Bezpieczny nocny powrót do domu

Koncert ten, jak większość tego typu wydarzeń muzycznych, rozpoczyna się wieczorem. Zakończy się późną nocą, kiedy wiele środków komunikacji miejskiej jest już niedostępnych, a samodzielny powrót autem czy rowerem jest wielce niewskazany, szczególnie gdy się spożywało w trakcie koncertu alkohol. Dlatego najlepszym rozwiązaniem na powrót z imprezy jest wybór taksówki. Kierowca bezpiecznie, szybko i wygodnie dostarczy nas pod same drzwi naszego mieszkania. Pomimo wielu emocjonujących kulturalnych przeżyć, wieczór ten będzie można wówczas zaliczyć do wyjątkowo udanych, spokojnych i bezpiecznych. Pamiętajmy, że wszystko dobre, co się dobrze kończy – zadbajmy więc o to, byśmy z wszelkich imprez wracali cali i zdrowi.