Jak dojechać na ulicę Marszałkowską?

Osoba niebędąca z Warszawy lub mieszkająca na jej obrzeżach może mieć problem z trafieniem na Marszałkowską, choć to jedna z najpopularniejszych i największych ulic w Warszawie. Podróżując po Śródmieściu taksówką nie musisz zastanawiać się, jak dojechać na ulicę, na której masz umówione ważne spotkanie, i do tego zdążyć na czas nie znając natężenia ruchu w centrum!

Najlepsze taksówki w Warszawie

Ele Taxi Warszawa zalicza się do zaszczytnego grona największych i najsprawniej funkcjonujących korporacji taksówkarskich w Warszawie. To nie tylko doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają topografię miasta i wiedzą wszystko o możliwych skrótach i szybszych trasach. To także nowoczesne rozwiązania, skłaniające wszystkie grupy społeczne do skorzystania z podróży taksówką.

Jak oszczędzać z aplikacją na smartfona

Instalacja aplikacji taksówkarskiej Taxi Polska na smartfona to dosłownie dwie minuty, a korzyści z jej posiadania będziesz czerpać dużo dłużej. Po pierwsze – koniec z dzwonieniem i szukaniem taksówek na postoju. To duża oszczędność czasu. Chcąc trafić na Marszałkowską z obrzeży Warszawy możesz oczywiście wyszukiwać dogodnych kursów środków komunikacji miejskiej, ale dzięki taksówce dojedziesz szybciej, omijając korki, i bezpośrednio pod drzwi miejsca, do którego zmierzasz!