Balet Kopciuszek w Warszawie

Balet od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Filigranowe tancerki w tiulowych spódniczkach i ich precyzyjne ruchy w rytm delikatnej muzyki – nie ma nic przyjemniejszego dla oka, ucha i skołatanych nerwów. Warto więc wybrać się na balet Kopciuszek, który odbędzie się w Warszawie już 20.01.2019 w teatrze Palladium.

Wyjątkowe wydarzenie kulturalne

Teatr Palladium to wspaniałe miejsce, w którym odbywa się każdego miesiąca coś zupełnie innego, co przykuwa uwagę miłośników kultury i sztuki nie tylko z Warszawy, ale i spoza miasta. Kopciuszek na motywach popularnej baśni, to spektakl przeznaczony głównie dla młodszych widzów, ale z pewnością dorośli towarzyszący swoim pociechom w teatrze również nie będą mieli chwili na nudę.

Teatr Palladium – jak dojechać?

Teatr Palladium mieści się na ulicy Złotej w Warszawie, w ścisłym centrum miasta. Dojazd do centrum niemal zawsze oznacza jednak błądzenie w gęstej sieci uliczek i poszukiwanie wolnych miejsc parkingowych. Chcąc wziąć udział w balecie chcemy delektować się tym wydarzeniem bez żadnych stresów. Dlatego najlepszym wyjściem będzie dojazd i powrót taksówką. Ele Taxi Warszawa dysponuje sporą flotą samochodów, których kierowcy często poruszają się po śródmieściu i znają każdy jego zakamarek. Jak zamówić taxi online? Wystarczy wejść na stronę Ele Taxi, wskazać swoją lokalizację, miejsce docelowe kursu i złożyć dyspozycję online. Zamawianie taksówki tą drogą jest najpopularniejsze wśród osób, które bardzo często korzystają z internetu i doskonale się w nim poruszają.