Jak dojechać na Marywilską?

Ulica Marywilska jest jedną z dłuższych i popularniejszych ulic w Warszawie, jednak wcale nie tak łatwo jest się na nią dostać. Jak dojechać na Marywilską?

Gdzie jest Marywilska?

Ulica Marywilska biegnie przez Kanał Żerański i jest ulicą prostopadłą do Toruńskiej, drogi krajowej numer 58. Mieści się w dzielnicy Białołęka w Warszawie, a właściwie na obrzeżach stolicy. To przy niej zlokalizowanych jest wiele siedzib firm, hurtowni i fabryk, dlatego też każdego dnia wiele osób z Warszawy i okolic próbuje się dostać w tamtą stronę do pracy. Na ulicy Marywilskiej znajduje się też siedziba firmy Ele Taxi Warszawa (na Marywilskiej nie ma postoju taksówek Ele Taxi).

Zamawianie taxi przez internet

Ele Taxi oferuje aktywnym Warszawianom możliwość taniego, szybkiego, wygodnego i bezpiecznego podróżowania. Skorzystać mogą wszyscy – szczególnie ci, którzy z nowoczesnymi technologiami są za pan brat. Korzystając z aplikacji możesz zamówić taxi bez dzwonienia czy szukania taksówek na postojach. Sprawdzasz, gdzie się znajdujesz, i gdzie znajduje się najbliższy wolny kierowca. Wstukujesz dokąd chcesz dojechać, a aplikacja wylicza, ile zapłacisz za ten kurs i jak długo będzie trwała podróż. Aplikacja Taxi Polska ta została stworzona dla wygody pasażerów, aby jazda taksówką nie była dla nich zrządzeniem losu czy jedną wielką niewiadomą.