Tom Odell na warszawskim Torwarze

Trzeba się naprawdę pospieszyć, by zdążyć kupić bilety na koncert Toma Odella w Warszawie! Odbędzie się on już 25.01.2019 roku, i choć czasu jest sporo, to należy pamiętać, że młody artysta ma ogromną publiczność i wśród Warszawiaków na pewno nie zabraknie osób gotowych zobaczyć jego występ na żywo!

Tom Odell Warszawa – gdzie gra i jak tam dotrzeć?

Młodego wykonawcę będziemy mogli zobaczyć w hali Torwar na ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. To ogromna hala widowiskowa, która z pewnością pomieści licznych fanów Toma. A jak dotrzeć na miejsce? Z pewnością w okolicach godzin rozpoczęcia koncertu trudno będzie znaleźć wolne miejsca parkingowe przy Torwarze, a środki komunikacji miejskiej będą przepełnione. Najlepiej przyjechać nieco przed czasem, by móc swobodnie zająć miejsce na widowni. Ele Taxi Warszawa oferuje swoje usługi przewozowe, idealne na takie imprezy – bez znaczenia, czy jedziesz sam, czy z przyjaciółmi!

Jak bezpiecznie wrócić do domu?

Koncerty zwykle kończą się w późnych godzinach nocnych. Trudno o tej porze o autobus, metro, czy przysługę kolegi, który mógłby po nas przyjechać. Dlatego najlepiej zdecydować się na bezpieczny przejazd taksówką. Jeśli martwisz się, jak wrócić z koncertu, to najlepiej zainstaluj sobie aplikację do zamawiania taxi ze smartfona Taxi Polska, na wypadek gdybyś nie mógł wykonać standardowego połączenia telefonicznego, na przykład ze względu na hałas. Aplikacja pomoże Ci zarezerwować kurs i od razu wyliczy, ile będzie on kosztował, a także jak długo będziesz wracał do domu!