Koncert Krzysztofa Krawczyka w Hulakula

Krzysztof Krawczyk od wielu lat jest niegasnąca gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Za każdym razem, gdy przyjeżdża do Warszawy, na jego koncerty ściągają tłumy fanów – nie tylko ze stolicy, ale i spoza niej! Należy się spodziewać, że nie inaczej będzie w warszawskiej Hulakuli już niedługo, 20 stycznia 2019 roku.

Krzysztof Krawczyk koncert

Hulakula to rozrywkowe centrum miasta, w którym dość często odbywają się wydarzenia kulturalne i muzyczne. Nie ma problemu, by wybrać się na koncert w większym gronie, niekoniecznie samych miłośników muzyki Krawczyka. W obiekcie znajdziemy bowiem także centrum rozrywki dla dzieci, kręgielnię, klub bilardowy oraz wiele innych form rozrywki! A jak dojechać do Hulakula? Miejsce to mieści się na ulicy Jagiellońskiej, jednak osoby spoza Warszawy mogą mieć problem, by sprawnie zajechać i znaleźć miejsce na parkingu. Ele Taxi Warszawa to najlepsze taksówki w Warszawie, zawsze dostępne wtedy, gdy potrzebujesz bezpiecznie dotrzeć na koncert ulubionego wykonawcy, lub gdy planujesz jak bezpiecznie wrócić z takiej imprezy.

Bezpieczny powrót z imprezy

Koncerty znanych artystów zwykle odbywają się w godzinach wieczornych. To oznacza, że końcówka koncertu przewidziana jest na godziny nocne – kiedy nie kursuje już zbyt wiele autobusów ani linii metra. To najlepszy moment, by wykorzystać potęgę taksówek – które są zawsze pod ręką, zawsze bezpieczne i czekają właśnie na Ciebie! Zobacz, co Ele Taxi może dla Ciebie zrobić w ramach wykonywania profesjonalnych usług przewozowych i skorzystaj z nich – to na pewno nie będzie ostatni raz!