Koncert Zacieralia 2019

Już 11-12 stycznia 2019 roku w Warszawie odbędzie się Festiwal Twórczości Nieograniczonej, który z pewnością przyciągnie całe mnóstwo miłośników muzyki, a także warszawskiej bohemy i studentów. Jak w tych dniach dotrzeć na czas na wybrane koncerty na czas, a jednocześnie mieć pewność, że dostaniemy się pod samo wejście bez żadnych problemów?

Jak dojechać na koncert?

By dotrzeć na koncert na czas, najlepiej skorzystać z samochodu. Jazda własnym samochodem wiąże się jednak z dwiema niedogodnościami – trudnością znalezienia miejsca parkingowego dostatecznie blisko tego wydarzenia oraz niemożnością bawienia się przy alkoholu, gdy jest się kierowcą. Zdecydowanie, lepiej dla każdego uczestnika jest wyluzować się, bawić tak, jak należy na tego rodzaju imprezach, i nie martwić się koniecznością jazdy samochodem przez nocną Warszawę! Warszawskie taksówki w tych dniach będą skupiały się wokół Progresji, przy ul. Fort Wola 22 – ulicy, gdzie odbywać się będzie cała gama koncertów muzyki nieograniczonej, na żywo.

Bezpieczny powrót do domu

Najtrudniejsze w koncertach są powroty. Gdy w głowie szumi, noc jest ciemna, a my jesteśmy zmęczeni całonocną imprezą, najbezpieczniejszym rozwiązaniem na to jak wrócić z koncertu będzie zamówienie taksówki. Ele Taxi Warszawa możesz zamówić telefonicznie, bezpośrednio po imprezie, możesz skorzystać ze specjalnej aplikacji do zamawiania taxi Taxi Polska, a także poszukiwać logo Ele Taxi na postojach taksówek. Bez względu na to, jaką formę rezerwowania kursu wybierzesz, Twój powrót do domu będzie bezpieczny, szybki i komfortowy!