Maria Moreno – Koncert Flamenco

Zaraz po Nowym Roku w Warszawie szykuje się wielkie wydarzenie – koncert flamenco z udziałem znakomitej tancerki Marii Moreno i jej zespołu! Ta pochodząca z Andaluzji artystka w zimowy wieczór z pewnością rozgrzeje serca wielu miłośników hiszpańskiej kultury, z Warszawy i okolic, których na tym koncercie nie może zabraknąć.

Jak dojechać na koncert?

Maria Moreno wraz z zespołem tanecznym będzie występowała w Sali Koncertowej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na ulicy Koszykowej w Warszawie. Jeśli dotąd nigdy nie miałeś okazji gościć w tym pięknym, nowoczesnym przybytku, to możesz mieć problem z samodzielnym dojazdem. Dlatego najlepiej zdać się na Ele Taxi Warszawa – dzięki taksówce dostaniesz się prosto we wskazane miejsce i unikniesz błądzenia po mieście. A jak wrócić z koncertu? Najlepiej tak samo! Możesz zarezerwować taxi na konkretną godzinę, na przykład 10 minut po planowanej godzinie zakończenia spektaklu. Możesz też zamówić ją bezpośrednio po koncercie, gdy znajdziesz na to czas i ochotę. Dowolność jest tu dla luksusem dla pasażera.

Korzystaj z najwygodniejszych opcji

Jazda taksówką to obecnie nie jest ani specjalna sztuka, ani duży wydatek. Można jeździć tak, aby minimalizować koszty swoich przejazdów. W jaki sposób? Na przykład instalując na telefonie aplikację do zamawiania taxi. Z nią nie musisz chodzić po mieście i szukać postoju, a także dowiesz się dokładnie gdzie stoi najbliższa taksówka i sięgniesz po nią właśnie, by jak najszybciej dotrzeć do domu. Zobaczysz także, jaka będzie sugerowana cena Twojego kursu, przez co unikniesz niespodzianek.