Najlepsza pizza w Warszawie? Zabierzemy Cię tam!

Pizza to pochodząca z Włoch potrawa, która na dobre zagościła także w polskich restauracjach. Wyjście na pizzę to świetny sposób na spędzenie czasu. Co ważne, nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby tej potrawy. W stolicy jest mnóstwo pizzerii. Czy wiadomo jednak, jaka jest najlepsza pizza w Warszawie?

Zdania na ten temat są podzielone. Klienci cenią sobie smak pizzy serwowanej w lokalach Bella Napoli. Wielu mówi, że to właśnie tam jest najlepsza pizza w Warszawie. Inni za najsmaczniejszą uznają pizzę podawaną w Ciao a Tutti. Pizzeria ta co roku, począwszy od 2016, zyskuje certyfikat jakości. Można tam zjeść pizzę wegetariańską oraz wegańską.

Najlepsza pizza w Warszawie – ranking

Wielbiciele włoskiego przysmaku tworzą nawet ranking, w którym określają, jaka jest najlepsza pizza w Warszawie. Wysoko w tej kwalifikacji wypada Ciao Napoli, lokal ceniony za niesamowity klimat i oczywiście smaczną pizzę. Wysoko w rankingu najlepszej pizzy w Warszawie plasuje się też ta serwowana w Spacca Napoli.

W rankingu z najlepszą pizzą w Warszawie nie zabrakło miejsca na Nonsolo Pizza. W lokalu serwowane jest pyszne, włoskie jedzenie. Mieszkańcy Woli chętnie zaglądają do pizzerii Rico. To poważny konkurent dla Bella Napoli, restauracji położonej na Targówku. Niezależnie, którą pizzę preferujesz, do każdego z tych lokali dotrzesz z Ele Taxi.

Najlepsza włoska pizza w Warszawie

Najlepsza pizza włoska w Warszawie to pizza serwowana w lokalu o włoskiej nazwie. Klimat tego miejsca koniecznie musi nawiązywać do Italii. Picolla Italia, Ciao a Tutti, Spacca Napoli, Gli Italiani, Tratorria Rucola – jeśli serwowana w nich pizza jest równie dobra, co nazwy lokali (a ponoć jest), to koniecznie musicie tam zajrzeć.

Najlepszej włoskiej pizzy w Warszawie próżno szukać np. na Białołęce. Nie oznacza to wcale, że mieszkańcy tej dzielnicy muszą zrezygnować ze słynnego dania. By zjeść najlepszą pizzę w Warszawie, wystarczy zamówić taksówkę. Zarezerwuj sprawdzony transport. Postaw na Ele Taxi i ciesz się smakiem włoskiego przysmaku.

Pizza w Warszawie – subiektywny ranking

Rankingi typu “najlepsza pizza w Warszawie” oparte są na subiektywnych odczuciach wielbicieli włoskiej kuchni. Nie musisz opierać się na tych opiniach. Możesz sam sprawdzić smak włoskich specjałów w stolicy. Wycieczka po kilku pizzeriach sprawi, że sam będziesz mógł ocenić, jaka jest najlepsza pizza w Warszawie.

Jedni lubią pizzę na cienkim cieście, inni cenią sobie taką na grubym… Niektórzy jedzą tradycyjną margheritę, inni pizze z większą ilością składników. Sięgamy po sosy o różnych smakach i stopniach ostrości. Chętnie odwiedzamy miejsca takie jak La mia Italia, pizzerię, w której nie brakuje sprowadzanych prosto z Włoch produktów i przypraw.

Najlepszą pizzę zjesz dzięki Ele Taxi

Kto jeszcze nie wybrał dla siebie najlepszej pizzy w Warszawie, koniecznie musi nadrobić zaległości. Pizzę kochają chyba wszyscy. Chętnie zjadamy ją podczas spotkań ze znajomymi. Pizzerie to jedno z najczęściej wybieranych miejsc, do których Polacy udają się na pierwszą lub kolejną randkę. Nie ma tu mowy o przypadku.

Pizza, a co do niej? Pewnie wino. Albo inny napój alkoholowy. Nie trzeba być specjalnie przezornym, by wiedzieć, jak kończą się tego typu spotkania. Zapomnijcie o dojeździe własnymi autami. Znacznie wygodniej będzie zebrać wszystkich znajomych do busa. Nie musisz go szukać. W Ele Taxi mamy także tego typu samochody.

Wolisz jeść w bardziej kameralnym gronie? Zabierz swoją drugą połówkę na najlepszą pizzę w Warszawie. Jedzenie na wynos to nie to samo, co posiłek spożywany w lokalu. Dlatego wybierz się do pizzerii. Dotrzesz tam taksówką Ele Taxi. Docenisz atrakcyjną cenę przewozu, czystość w samochodzie i szybkość przejazdu. Zatem – w drogę.