Nietypowe miejsca w Warszawie, które musisz zobaczyć

Jeśli stolicę znasz tylko od strony Łazienek Królewskich, Centrum Nauki Kopernik czy Muzeum Powstania Warszawskiego, to znaczy, że masz spore zaległości. Poznaj nietypowe miejsca w Warszawie, które musisz zobaczyć. Odwiedź je wszystkie, korzystając z Ele Taxi. Chętnie pomożemy w odkrywaniu miasta.

Na Bielany udaj się, by zobaczyć schody do nieba, chyba jedyne znane schody w kształcie.. materiału DNA. Z ich powstaniem wiąże się ciekawa historia. Jaka? Tego dowiecie się na miejscu. W Śródmieściu znajduje się równie nietypowe miejsce. Ukryty koktajlbar Weles. Nie ma tu żadnego szyldu. Ale z pomocą Ele Taxi traficie bez trudu.

Ciekawe, nietypowe miejsca w Warszawie

Równie nietypowym, ale ciekawym miejscem w Warszawie jest Antykwariat Grochowski. To klimatyczne miejsce mieści ponad 100 tysięcy pozycji książkowych oraz komiksów. Nie brakuje również pocztówek, płyt, kaset itp.

Nietypowy widok czeka na wszystkich, którzy przechadzają się ulicą Senatorską w stronę Placu Teatralnego. Zwróciliście uwagę na tajemniczy obraz w bramie? Jeśli nie, ruszcie tam już dziś i nadróbcie zaległości. Równie ciekawym, co nietypowym miejscem w Warszawie jest lokal Miau Cafe, gdzie kawę wypijesz w towarzystwie… kotów.

Nietypowe miejsca do zwiedzania w Warszawie

Nietypowe miejsca do zwiedzania w Warszawie – znasz je wszystkie? Zamów Ele Taxi i wybierz się np. na ulicę Płatniczą na Bielany. Zobaczysz tam fragmenty zabudowy z lat 20. ubiegłego wieku oraz latarnie gazowe, które z centrum Warszawy trafiły w to miejsce dekadę później. To ciekawe miejsce do zwiedzania.

Równie urokliwe, choć nieco nietypowe, wydają się praskie kamienice z wbudowanymi w ściany kapliczkami. Kierowca Ele Taxi zawiezie Cię np. na Brzeską 7, byś mógł sam jedną z nich podziwiać. Nietypowych miejsc w Warszawie ciąg dalszy… Wiedzieliście, że przy Placu Zbawiciela znajduje się specjalna gablotka z dziełami artystki Mirelli von Chrupek?

Nietypowe miejsca w Warszawie – dla duszy i ciała

Nietypowe miejsca w Warszawie nadają się nie tylko do zwiedzania. Możesz także w nich odpoczywać. Miłośników małej czarnej zachęcamy do odwiedzenia Ministerstwa Kawy. Znajdują się tu różne gatunki kaw, o które trudno w innych miejscach. Ministerstwo Kawy przyciąga smakoszy i wszystkich, którzy chcą się przekonać do czarnego napoju.

Ci, którzy wolą innego typu trunki, mają szansę dostać je w klubie przy ulicy Mokotowskiej. Mają szansę, bo 6 Coctails to miejsce ekskluzywne. Żeby posmakować serwowanych tam alkoholi, trzeba wpisać się na listę oczekujących lub liczyć na otrzymanie zaproszenia. Choć czekanie bywa długie, podobno warto…

Nietypowe miejsca w Warszawie – co z dojazdem?

Skoro już wiesz, jakie nietypowe miejsca w Warszawie godne są Twojej uwagi, możesz śmiało zacząć zwiedzanie. Nie martw się, jeśli do większości z nich Ci nie po drodze. Dojazd? Z Ele Taxi dojazd do żadnego z nich nie stanowi problemu. Rezerwuj taksówkę i poznawaj ciekawe miejsca w Warszawie.

Czujesz, że pewne nietypowe miejsca musisz zobaczyć? Słusznie. Wybierz się np. do Wrotkarni Roller Disco. Nie masz czasu w tygodniu? Nie szkodzi. Lokal czynny jest także w weekendy. Wirtualny świat poznawaj z kolei w Disco VR na Mokotowie. To nietypowe miejsce ma aż ponad 500 metrów kwadratowych. Tyle przestrzeni na rozrywkę.

Niejeden rodowity warszawiak zdziwi się, ile w jego mieście jest nietypowych miejsc – takich, o których nawet nie słyszał. Wszystkie je z łatwością odnajdzie korzystając z Ele Taxi. Nasze taksówki dowiozą Was do najbardziej nietypowych miejsc w Warszawie. Odkryj stolicę na nowo, korzystając ze sprawdzonego środka transportu – taksówki. Wybierz tę najlepszą. Zamów Ele Taxi przez telefon lub korzystając z naszej aplikacji Taxi Polska. To takie proste.