Poznaj nowe możliwości Strefy Klienta

Nawiąż stałą współpracę z Ele Taxi Warszawa i obniż koszty swoich przejazdów! Specjalnie z myślą o firmach współpracujących z nami na zasadach bezgotówkowych wdrożyliśmy nową Strefę Klienta, a także usługę tzn. Automatyczna Autoryzacja – zasada “wejdź i wyjdź”. Na czym polegają te wszystkie zmiany, a przede wszystkim jakie korzyści dzięki nim będziesz czerpać?

Nowa Strefa Klienta jest nowoczesna, intuicyjna, a co najważniejsze wygodna! Korzystając z oferty obsługi bezgotówkowej dla firm i innych organizacji wystarczy wejść do taksówki, bezpiecznie dojechać pod wskazany wcześniej adres, a następnie wyjść nie okazując przy tym jakiejkolwiek karty bezgotówkowej lub vouchera.

Umowa o współpracy z Ele Taxi Warszawa obowiązuje na terenie całego kraju. To właśnie dzięki temu każdy z pracowników może swobodnie korzystać z taksówek we wszystkich miastach, posługując się jedynie kartami Ele Taxi, Jednorazowymi Kodami lub numerem swojego telefonu, który uprzednio został zapisany w systemie naszej firmy. Wypróbuj Strefę Klienta w Ele Taxi i poznaj nowe możliwości podróżowania taxi w Warszawie! Masz kilka pytań? Koniecznie skontaktuj się z nami! Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.