Przewóz zwierząt w taxi – zadbaj o swojego pupila!

Podróżowanie po Warszawie razem ze swoim ukochanym zwierzakiem? Dla Ele Taxi to żaden problem! Jako profesjonaliści dbamy o potrzeby naszych wszystkich klientów, w tym również tych mających swoje pupile. Nasza taksówka przystosowana jest dla zwierząt. Niezależnie od tego, czy masz swój kontenerek dla czworonoga, czy nie. Razem z Ele Taxi Warszawa dotrzesz do dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca na terenie Warszawy.

Jesteśmy firmą, która zapewnia Ci możliwość na przewóz zwierząt w taxi. Wystarczy jedynie, że skorzystasz z naszej apki. Aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska – daje Ci możliwość uwzględnienia swojego pupila w liście pasażerów. Co więcej, już po chwili otrzymasz oszacowany koszt Twojego przejazdu, który jest zależny od posiadania specjalnego kontenera dla zwierząt.

Pobierz aplikację Taxi Polska już dziś i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer 22 811 11 11. Z pewnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!