Targi Plakatu 2018

Ele Taxi wspiera artystów! Dzięki naszym usługom dotrzesz do najciekawszych miejsc, w których sztuka stawiana jest na pierwszym miejscu. Już 16 grudnia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbędą się Targi Plakatu 2018. To właśnie tam możesz kupić, a nawet pokazać i sprzedać swoje autorskie plakaty.

Na tego typu atrakcje w Warszawie dotrzesz, dzięki Ele Taxi Warszawa. Niezależnie od tego jak duże plakaty chcesz przewieźć, my zapewnimy Ci odpowiedniej wielkości samochód, który zapewni Ci maksymalny komfort podczas całej podróży. To właśnie z myślą o takich osobach jak Ty została stworzona aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska. Nie zwlekaj, pobierz naszą apkę i ciesz się wysokiej jakości przejazdami razem z Ele Taxi.

Na miejsce, gdzie odbywają się tegoroczne Targi Plakatu dowiezie Cię jeden z naszych licencjonowanych kierowców. Co więcej, korzystając z aplikacji Taxi Polska to Ty decydujesz jakim językiem będzie posługiwał się Twój kierowca. Widzisz? Zamawianie Ele Taxi jest prostsze niż kiedykolwiek. Koniecznie sprawdź, jakie możliwości oferuje Ci aplikacja Taxi Polska, stworzona dla Ele Taxi.