PZU Maraton Warszawski

30 września Maraton Warszawski obchodzi swoje czterdzieste urodziny, dlatego w tym jubileuszowym dniu odbędzie się kolejny wielki bieg po stolicy Polski. Tego typu wydarzenia sportowe co roku zrzeszają tysiące uczestników – z tym razem nie będzie inaczej. 40. PZU Maraton Warszawski to aż trzy biegi organizowane wzdłuż Wisły.

Warto pamiętać, że 30 września mogą pojawić się problemy z parkowaniem aut, dlatego jednym z najlepszych rozwiązań transportowych jest skorzystanie z usług Ele Taxi. Zadzwoń do nas na numer 22 811 11 11 lub skorzystaj z zamówienia online. Aplikacja Taxi Polska pozwoli Ci bardzo szybko i w łatwy sposób dotrzeć na wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Za pomocą apki Taxi Polska możesz m.in. zaznaczyć: jakie auto jest Ci potrzebne, czy podróżujesz z dzieckiem, czy przewozisz zwierzę, jaką metodę płatności wybierasz, a także czy kierowca Ele Taxi musi posługiwać się językiem obcym.

Jako profesjonaliści zapewniamy Ci maksymalny komfort i wygodę podczas jazdy. Licencjonowani kierowcy Ele Taxi doskonale znają topografię miasta, dlatego nie straszne są im żadne korki w Warszawie. Skorzystaj z aplikacji Taxi Polska lub skontaktuj się z konsultantem Ele Taxi, by bezinwazyjnie przemierzać całą Warszawę. Do zobaczenia!