Taksówki Ele Taxi wyposażone są w profesjonalny sprzęt medyczny

Ele Taxi to bez wątpienia najlepsze taxi w Warszawie. Zastanawiasz się czym zasłużyliśmy sobie na taki tytuł? Przede wszystkim tym, że Ele Taxi to bezpieczna taksówka, której kierowcy uratowali już niejedno życie w trakcie nagłych wypadków na drodze. Jako jedyni na świecie wykorzystaliśmy potencjał korporacji taksówkarskiej do niesienia pomocy poszkodowanym.

Każdy kierowca naszej taksówki przeszedł w pełni profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy. Co więcej, wyposażenie Ele Taxi uwzględnia wszystkie najpotrzebniejsze przyrządy, pomagające uratować ludzkie życie. Nasze działania zostały docenione m.in. przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Zadbaj o swoje zdrowie i podróżuj z wykwalifikowanymi, licencjonowanymi kierowcami Ele Taxi. Pamiętaj o tym szczególnie wtedy, gdy decydujesz się na podróż z dzieckiem. Zastanawiasz się jak zamówić Ele Taxi? Wystarczy, że zadzwonisz na numer 22 811 11 11 lub skorzystasz z aplikacji Taxi Polska na telefon. Nasi taksówkarze czekają na Twoje zgłoszenia.