Rodzina Addamsów w Teatrze Syrena

Czy pamiętasz słynny film Rodzina Addamsów z 1991 roku? Jest to o tyle upiorna i fascynująca historia, że doczekała się wielu przeróbek, a nawet przeniesienia historii na deski teatru. Obecnie ten fantastyczny musical z doskonałą obsadą i efektami specjalnymi możemy oglądać w Teatrze Syrena na ulicy Litewskiej w Warszawie. Zdecydowanie, jest to idealny spektakl, gdy poszukujesz rozrywki w długie jesienne wieczory!

Rodzina Addamsów

Zwariowana i nieco upiorna rodzinka Addamsów to Gomez, lodowato zimna Morticia, ich córka Wednesday oraz uroczy synek Pugsley. W wiktoriańskim zamku na bagnach żyją jeszcze wuj Fester i Babcia wiedźma, a usługuje im upiorny kamerdyner Lurch. Historia przenikania się świata upiorów ze światem ludzi została przedstawiona w niezwykle ciekawy sposób i nawet jeśli znasz już jej kinową wersję, koniecznie musisz poznać też spektakl teatralny.

Jak dojechać do Teatru Syrena?

Aby skorzystać z uzdrawiającej mocy śmiechu, warto wybrać się wygodnie i bezpiecznie taksówką do Teatru Syrena, by niepotrzebnie nie błądzić po mieście i móc skupić się tylko na pozytywnych stronach tego wieczoru. Jedynym Twoim zmartwieniem niech będzie to, jak zamówić taxi – telefonicznie, online, czy może przez aplikację w swoim smartfonie? Nie ma to większego znaczenia – różne formy zamawiania usługi zostały stworzone tylko dla Twojej wygody. Ele Taxi Warszawa oferuje bardzo korzystne zniżki i promocje dla osób zamawiających przez specjalną aplikację. Pobierz ją, wsiadaj w taxi i jedź do Teatru Syrena, by choć na chwilę oderwać się od nudnych ziemskich spraw!