Bazar na Kole – jak dojechać?

Prezenty i drobne upominki nie zawsze muszą być kupowane w markowych sklepach, jako nowości. Idealnie sprawdzą się w tej roli starocie i antyki – to rzeczy niepowtarzalne, których nie da się kupić w sieciówkach, a które mogą obdarowanemu sprawić mnóstwo radości! Bazar na Kole jest jedynym takim miejscem w Warszawie, gdzie na niewielkiej przestrzeni można znaleźć tak dużo staroci! Jak najłatwiej tam dotrzeć?

Lokalizacja Bazaru na Kole

Bazar znajduje się przy ulicy Obozowej, na rogu ul. Ciołka, w dzielnicy Wola w Warszawie. Możemy tam zrobić zakupy w każdą sobotę i niedzielę od 6 do 15. W weekendy w mieście jest nieco mniejszy ruch samochodowy, wciąż jednak trudno znaleźć miejsce w pobliżu bazaru do zaparkowania. Dlatego najlepszym sposobem jest zamówienie taksówki, aby dojechać na bazar, a następnie dotrzeć bezpiecznie do domu ze swoimi zakupami. Zdecydowanie warto jest odwiedzić bazar raz na jakiś czas, by zakupić jakąś perełkę w okazyjnej cenie. Jednak dla osób nie znających dobrze okolicy, dotarcie tam może być problemem. Aby nie przysparzać sobie nerwów – zamów taksówkę, by wygodnie, bezpiecznie i z omijaniem korków dotrzeć na bazar i zdążyć, zanim wszystkie najciekawsze starocie zostaną wykupione.

Jak dojechać na Bazar na Kole?

Zamawianie taksówki najłatwiej odbywa się poprzez specjalną aplikację taksówkarską Taxi Polska, w której możemy złapać kierowcę, który akurat jest najbliżej nas, by dojechać na miejsce. Możemy też zamówić taksówkę klasycznie, telefonicznie. Bez względu na to, jaki sposób rezerwacji taxi wybierzemy, Ele Taxi Warszawa jest zawsze do naszej dyspozycji.