Usługi taksówkowe – sprawdź, co jeszcze oferujemy

W zakresie transportowania osób i mienia można wymienić wiele ciekawych usług, które oferuje Ele Taxi Warszawa. To rozbudowana flota samochodów przeznaczona do transportu różnego typu ładunków i różnych ilości osób. Sprawdź, co Ele Taxi może Ci zaoferować.

Usługi taksówkowe dla firm i VIP-ów

Ele Taxi oferuje wygodne transakcje bezgotówkowe dla firm. Jeśli korzystasz z taksówek często i jeździsz nimi na koszt firmy, Twoi pracownicy powinni móc rozliczać się zbiorczo, na jednej fakturze. Dzięki jednej karcie z kodem, pracownicy dojeżdżają gdzie chcą, nie płacąc, a przejazd jest doliczany do zbiorczej faktury. Jeśli jesteś klientem wymagającym i podróż taksówką powinna Ci się kojarzyć wyłącznie z luksusem i wygodą, zamów Business Class. To taksówka-limuzyna, wewnątrz której czeka na Ciebie zawsze aktualna prasa i świeże napoje. Pracownicy są ubrani w garnitury i posługują się językami obcymi, a w razie deszczu doprowadzą Cię do auta z parasolem.

Taxi Warszawa zakupy

Chcąc zamówić usługi taksówkowe w Ele Taxi, warto zaznaczyć, jakiego rodzaju ma to być przewóz. Jeśli potrzebujesz transportu, by zawiózł Ci nową komodę ze sklepu do mieszkania, wybierz usługi taksówkowe w zakresie przewozu ładunków. Jeśli chcesz przejechać większą grupą osób, zamów taksówkę o odpowiedniej liczbie miejsc siedzących. Również transfer dużej ilości bagaży na lotnisko, lub zakupów do domu, wiąże się z koniecznością zamówienia taxi bagażowego. Warto zatem zgłosić dyspozytorowi, kto i z jakim bagażem będzie jechał zamawianą taksówką.