Rotunda Warszawa – jak dojechać?

Warszawska Rotunda to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych budynków, znajdujących się w ścisłym centrum miasta – na ulicy Marszałkowskiej. Niech nikogo więc nie zdziwi, gdy ktoś mieszkający w Warszawie zechce umówić się z nami na spotkanie “pod Rotundą”. Warto jednak wiedzieć, jak tam bezproblemowo dotrzeć.

Rotunda Warszawa jak dojechać

Rotunda PKO w Warszawie to charakterystyczny budynek w kształcie rotundy z pofalowanym dachem. Jest to budowla przedwojenna, która przez czas swojego istnienia kilkakrotnie ulegała różnym przebudowom. Aż do 2015 stanowiła ona siedzibę banku PKO, jednak decyzją konserwatora zabytków została zamknięta. Szacuje się, że w 2020 roku tuż obok ma powstać nowa Rotunda, do której dołączone zostaną oryginalne elementy starej. Jak dotrzeć na miejsce? Najlepiej postawić na bezpieczny przejazd taksówką, z ominięciem korków, które w centrum miasta są nasilone w godzinach szczytu.

Do Rotundy taksówką

Wybierając Ele Taxi Warszawa gwarantujesz sobie bezpieczny, komfortowy przejazd i dotarcie pod Rotundę na czas. Obecnie miejsce to stanowi pewien charakterystyczny punkt spotkań na Marszałkowskiej. Jeśli więc przyjeżdżasz spoza Warszawy lub rzadko bywasz w tych okolicach, zdecyduj się na taksówkę, której kierowcy znają doskonale topografię miasta i bezbłędnie zawiozą Cię pod samo wejście Rotundy. Najłatwiej zamówisz przejazd za pomocą specjalnej aplikacji Taxi Polska – jest ona dostępna przez Internet za darmo. Skorzystasz dzięki niej nie tylko z wygodnego zamawiania Ele Taxi, ale też z różnych ciekawych promocji!