Interaktywne Muzeum Strachu – Warszawa

Na ulicy Wąski Dunaj 12 w Warszawie mieści się pewien dom. Jest to specjalne miejsce – Dom Strachu. To z pozoru zwyczajna kamienica w centrum Starego Miasta, tuż przy Podwalu. Jednak jak wiele starych kamienic – kryje w sobie pewną tajemnicę, a mianowicie umiejętność siania prawdziwego strachu wśród odwiedzających.

Dom jak z najgorszych koszmarów

Dlaczego ludzie oglądają horrory? Ponieważ lubią się bać! Strach jest jednym z najbardziej ludzkich uczuć, a nasze zwyczajne nudne życia często są całkowicie pozbawione choćby elementu grozy. Dziś horrory telewizyjne wkraczają w zupełnie nowy wymiar. W Interaktywnym Muzeum Strachu w Warszawie możesz zobaczyć scenografię jak z horroru na własne oczy, dać się wystraszyć i poczuć jak aktorzy na planie w horrorze! Interaktywne Muzeum Strachu w Warszawie dostarczy Ci przeżyć, jakich nie da nawet najstraszniejszy horror. Weź grupę przyjaciół – nie idź tam sam!

Jak dojechać do Domu Strachów?

Jeśli nie jesteś pewien, jak bezbłędnie trafić do Muzeum, wybierz Ele Taxi Warszawa. Gdy już uda się Wam wydostać bezpiecznie, będziecie tak pełni emocji i rozedrgani, że jazda komunikacją miejską ani własnym autem nie wchodzi w grę! Przyda się aplikacja do zamawiania taxi Taxi Polska w smartfonie któregoś z was, byście jeszcze taniej mogli dojechać do swoich domów, a przede wszystkim – byście wrócili do nich bezpiecznie. Bezpieczny powrót i cichy, spokojny i nudny dom po takich przeżyciach to chyba najbardziej pożądana wtedy rzecz! Zapewnij sobie bezpieczny powrót tej nocy – zainstaluj aplikację i podróżuj z przyjaciółmi taksówką tanio i wygodnie!