Jak dojechać do Factory Ursus?

Factory Ursus to jedna z największych i najpopularniejszych galerii handlowych w Warszawie. Mieści się na ulicy Placu Czerwca 1976 r. w dzielnicy Ursus. Dojechać tam można na wiele sposobów – komunikacją miejską, metrem, własnym samochodem, taksówką. Warto wybrać najbardziej ekonomiczny, a przy tym najwygodniejszy środek lokomocji.

Galeria Factory Ursus

Zbliża się czas przedświątecznych zakupów, a to oznacza, że popołudniami coraz więcej Warszawiaków będzie można spotkać na zakupach w galeriach, w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych. Factory Ursus to idealne miejsce na takie poszukiwania – to galeria pełna sklepów ulubionych marek, a także miejsc, w których można wypocząć czy zjeść kolację. Można tam wygodnie zaparkować w podziemnym parkingu, ale jak pokazuje doświadczenie – bardzo trudno jest znaleźć w godzinach szczytu choćby jedno wolne miejsce. Dlatego na długie poszukiwania prezentów, bez nerwów i parkingowego stresu, najlepiej skorzystać z Ele Taxi Warszawa.

Zakupy bez stresu

Aby nie martwić się tym, jak dojechać do Factory Ursus, najlepiej jest skorzystać z wygodnej aplikacji na smartfona. Aplikacja do zamawiania taxi Taxi Polska wskaże dokładną lokalizację pasażera, pokaże najbliższe taxi oraz wytyczy najkrótszą trasę i wyświetli cenę kursu. Wybierając ten środek transportu do Factory Ursus niem musisz szukać miejsc do parkowania, a w drodze powrotnej – dźwigać toreb z zakupami na przystanek. Jest to zdecydowanie komfortowy sposób, by dotrzeć na zakupy w przedświątecznej gorączce.