Zamawianie taksówki z wyprzedzeniem

Usługi taksówkarskie kojarzymy zwykle jako te, które są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jeden telefon i po kilku minutach podjeżdża komfortowy środek transportu. Po co w takim razie Ele Taxi Warszawa oferuje możliwość zamówienia taksówki z wyprzedzeniem? To oczywiste – dla Twojego jeszcze większego komfortu korzystania z taxi!

Taxi zawsze na czas

Zamawianie taksówki z wyprzedzeniem jest bardzo rozsądnym krokiem, gdy planowane jest duże natężenie ruchu oraz masowe powroty z imprez – wigilijnej kolacji, pasterki, bożonarodzeniowych czy obiadów. W czasie trwania masowych wydarzeń, takich jak koncerty czy festiwale o określonym czasie zakończenia, również wiele korporacji przeżywa ogromne przesilenie, ponieważ wiele osób decyduje się na powrót do domu taksówką. Jak zamówić taxi z wyprzedzeniem? Wszystko podpowie nam specjalna aplikacja na smartfona. Możemy też zamówić ją klasycznie, przez telefon. Nie jest konieczne duże wyprzedzenie czasowe – wystarczy dwa lub trzy dni wcześniej zamówić taksówkę pod wskazany adres na konkretną godzinę.

Wygodny i bezpieczny powrót do domu

Aplikacja do zamawiania taxi Taxi Polska pozwoli nam zarezerwować kurs na wybrany dzień, godzinę, i za określoną stawkę, podaną po wytyczeniu trasy przejazdu. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla pasażera. Może on dzięki temu doprecyzować koszty swojej podróży. Ma także pewność, że gdy wysiądzie z samolotu, taksówka już będzie na niego czekała, a kierowca będzie wiedział, dokąd zawieźć pasażera. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, gdy lubisz mieć wszystko dokładnie zaplanowane.