Tania taryfa nocna w Ele Taxi

Zdarza Ci się jeździć taksówkami po mieście? Jeśli choć raz wynajmowałeś taxi nocą, pewnie dostrzegłeś, że ceny przejazdów o tej porze nie należą do najtańszych. Zastanawiasz się, czy istnieje coś takiego, jak tania taryfa nocna? Owszem, możesz na taką liczyć. Jednak nie każdy przewoźnik jest w stanie ją zaoferować.

Jeśli pracujesz na nocnej zmianie lub często imprezujesz, zapewne nieraz skorzystałeś z usług taxi. Czy orientujesz się jednak, o co właściwie chodzi z obowiązującymi taryfami? Ile ich jest, kiedy obowiązują? I wreszcie – czy możesz liczyć na przejazd w okazyjnej cenie, jeśli skorzystasz z taniej taryfy nocnej?

Kiedy obowiązują poszczególne taryfy?

Koszt usługi przewozu osób odbywa się na podstawie cennika. Decydując się na taksówkę, uiszczasz opłatę za 1 km, której wysokość jest określona w cenniku. Opłata ta nie jest stała. Różni się w zależności od tego, do której taryfy dany przejazd się zalicza. W cenniku znajdziesz cztery taryfy.

Oczywiście, mało kto orientuje się, kiedy każda z nich obowiązuje. Najczęściej wykorzystywanymi są taryfa pierwsza i druga. Pierwsza obejmuje przejazdy realizowane w dni powszednie od godz. 6:00 do 22:00. Druga taryfa obowiązuje w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz całodobowo w niedziele i święta.

Druga taryfa to taryfa nocna

Druga taryfa, z racji na godziny, w jakich obowiązuje, bywa często nazywa taryfą nocną. Pomyślisz, że skoro chodzi o przejazdy w niestandardowych godzinach, to na pewno musisz liczyć się wysokimi opłatami. Nic bardziej mylnego. Możesz skorzystać z usług Ele Taxi, przewoźnika, który wie, co to tania taryfa nocna.

Ele Taxi pozwoli Ci na bezpieczny przejazd w najbardziej komfortowych warunkach i to za atrakcyjną cenę. Cennik usług jest tak pomyślany, by nikt nie miał wątpliwości, że druga taryfa, zwana taryfą nocną, nie odstraszała potencjalnych klientów, a wręcz przeciwnie – zachęcała do przejazdów nocą.

Taryfa nocna to także taryfa “świąteczna”

Jak zapewne zauważyliście, taryfa nocna jest również zarezerwowana dla przejazdów realizowanych w niedziele i święta. Dni te kojarzą się nam z odwiedzinami bliskich. Jeśli na czas świąt przyjechałeś w odwiedziny do znajomych do innego miasta, pewnie masz wiele obaw, jak się po nim poruszać.

Rozwiązanie jest proste. Zamów taksówkę. Nie musisz martwić się, że przejazd będzie Cię kosztował majątek. Postaw na tanią taryfę nocną, jaką oferuje Ci Ele Taxi. Koszt za 1 km w tej taryfie wynosi zaledwie 1,5 zł więcej niż ma to miejsce w przypadku taryfy pierwszej, obowiązującej w godzinach od 6:00 do 22:00.

Co z taryfami trzecią i czwartą?

Oprócz taryfy pierwszej i drugiej (nocnej), obowiązują jeszcze taryfy trzecia i czwarta. Taryfa trzecia jest odpowiednikiem pierwszej, z tą różnicą, że dotyczy ona kursów poza granice administracyjne miasta. Jest zatem włączona po wyjechaniu poza miasto w dni powszednie od godz. 6:00 do 22:00.

Taryfę czwartą stosuje się analogicznie jak znaną nam taryfę drugą, zatem od godz. 22:00 do 6:00 rano w dni powszednie oraz w niedziele i święta. Taryfa czwarta obowiązuje poza granicami administracyjnymi miasta. Taryfy 3. i 4. z wyjazdami poza granicę 1. strefy to kursy bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym.

Tania taryfa nocna z Ele Taxi

Niezależnie od tego, czy często jeździsz taksówkami nocą, w niedziele albo w święta, zwykle szukasz jak najtańszego kursu. Ele Taxi oferuje Ci tanią taryfę nocną. Wysokość opłaty za przejazd nie musi już być powodem do narzekania. Daj się zaskoczyć atrakcyjną ceną i najwyższą jakością usług.

Tania taryfa nocna to nie wszystko, co może Ci zaproponować Ele Taxi. Lata doświadczenia pozwalają na zapewnienie wysokiego standardu usług. Nocne przejazdy z Ele Taxi to najbezpieczniejszy, najbardziej komfortowy, a do tego tani sposób na dotarcie do określonego punktu.