Targi Rzeczy Ładnych

Zachwycasz się wyszukanym wzornictwem, niebanalnymi kształtami i wszystkim tym, co po prostu jest bardzo ładne? Jeśli tak, to zamów przejazd Ele Taxi Warszawa i rusz w podróż na Targi Rzeczy Ładnych, które w tym roku odbędą się w pierwsze dwa dni grudnia w Centrum Koneser Warszawa. Nie może Cię tam zabraknąć!

Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie to dwudniowe święto miłośników piękna, czyli wielki przegląd tego, co w polskim designie najciekawsze i najbardziej nowoczesne. Tego typu wydarzenie organizowane jest tylko dwa razy w roku w stolicy. To wydarzenie w umiejętny sposób łączy w sobie część targową, prezentującą polskich twórców sztuki oraz część edukacyjną, promującą: wystawy, warsztaty, prezentacje, panele dyskusyjne i wiele innych.

Chcesz dotrzeć na czas na Targi Rzeczy Ładnych? Aplikacja do zamawiania taxi – Taxi Polska – daje Ci tę możliwość. Skorzystaj z usług Ele Taxi i zaplanuj swoją podróż nawet z jednodniowym wyprzedzeniem. Wystarczy jedynie, że określisz swoje miejsce docelowe i konkretną godzinę, o której ma zjawić się jeden z naszych licencjonowanych kierowców i gotowe. Widzisz? Zamawianie Ele Taxi w Warszawie jest prostsze niż mogłoby się wydawać!