Koncert zespołu Dżem

Popularny, polski zespół Dżem nieustannie organizuje koncerty. Tym razem fani muzyki z pogranicza bluesa i rocka mają okazję usłyszeć Dżem w Klubie Stodoła w Warszawie już 7 grudnia. Na miejscu z pewnością nie zabraknie takich kawałków jak: “Whisky”, “Wehikuł czasu” czy “List do M”.

Jeśli chcesz dotrzeć na koncert zanim zrobią to inni, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest bezpieczny przejazd taksówką Ele Taxi. Jako profesjonaliści oferujemy Ci nowoczesne, świetnie wyposażone samochody, które nie tylko zapewnią Ci maksymalny komfort podczas całej podróży, ale również zagwarantują bezpieczeństwo.

Zastanawiasz się jak zamówić Ele Taxi 24h? Skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc na numer 22 811 11 11 lub użyj aplikacji Taxi Polska, dostępnej na urządzeniach mobilnych. Na koncert w Warszawie bez obaw możesz zabrać również znajomych, bo w Ele Taxi dysponujemy różnorodnymi samochodami o zróżnicowanej liczbie miejsc. To co, wchodzisz w to? Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenia.