Teatr Ateneum w Warszawie – jak tam dojechać?

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie założono w 1930 roku. Obiekt funkcjonuje do dziś. Co ważne, placówka oferuje interesujący repertuar. Swoją popularność Teatr Ateneum zawdzięcza m. in. obecności najznakomitszych aktorek i aktorów. Na deskach teatru występują m. in. Marian Opania, Krzysztof Tyniec czy Magdalena Zawadzka.

Są też przedstawiciele młodszego pokolenia, a wśród nich np. Magdalena Schejbal, Emilia Komarnicka, Paulina Gałązka. Nie ulega wątpliwości, że warto zajrzeć do teatru przy ul. Jaracza. Pada zatem hasło: Teatr Ateneum w Warszawie – jak dojechać? Jakie macie pomysły na dotarcie do celu? Żadnych? Nie szkodzi. Podpowiemy.

Jak można dotrzeć do Teatru Ateneum?

Do Teatru Ateneum, a właściwie w jego najbliższe okolice dojeżdżają metro, autobusy i tramwaje. Podróżujący metrem swoją trasę zakończyć muszą na stacji Centrum Nauki Kopernik. Na pobliskich przystankach zatrzymuje się kilka linii autobusowych oraz tramwajowych. Pytanie tylko, jak “ogarnąć” te przystanki?

Przystanek Jaracza, Topiel, Pomnik Syreny, Most Poniatowskiego – w zależności od wybranej linii i kierunku, z którego przybywamy, wylądujemy na jednym z nich. Potem czeka nas piesza wędrówka do wejścia. Miejscowi z reguły nie mają problemu z odnalezieniem się, ale co z osobami, które nie mieszkają na co dzień w stolicy?

Zmotoryzowani a dojazd do Teatru Ateneum

Teatr Ateneum w Warszawie – jak dojechać? Posiadanie własnego auta mogłoby rozwiązać dylemat. Wystarczyłoby skorzystanie z nawigacji. Pojawia się jednak pewien problem. Teatr Ateneum nie dysponuje własnym parkingiem. Widzowie muszą sobie radzić inaczej. Jak? Zostawiać auta na płatnym parkingu przed budynkiem.
Przyznajemy – nie podjęliśmy trudu policzenia dostępnych miejsc parkingowych. Mamy jednak pewne, uzasadnione obawy, że nie każdy może liczyć na dogodną “miejscówkę” dla swojego samochodu. Inna sprawa – nie każdy posiada własne auto. Niezmotoryzowani nie są na szczęście zdani wyłącznie na komunikację publiczną. Mogą zamówić taksówkę.

Teatr Ateneum w Warszawie – jak dojechać? Z każdego punktu – taksówką!

Jest środek transportu, który posłuży Ci niezależnie od miejsca, z którego rozpoczynasz swoją podróż. To taksówka. Podróżowanie taksówkami jest wygodne, bezpieczne i nie zajmuje wiele czasu. Wbrew pozorom, nie musi być drogie. To, ile zapłacisz za kurs, zależy od wyboru przewoźnika. Dlatego wybieraj mądrze. Zadzwoń po Ele Taxi.

Tysiące warszawiaków już przekonało się, że podróżowanie Ele Taxi się opłaca. Nazwę korporacji udało im się zapamiętać po pierwszym kursie. A co z przyjezdnymi? Im wystarczy zainstalowana w telefonie, bezpłatna, prosta w obsłudze aplikacja Taxi Polska. Aplikacja działa w największych miastach w Polsce i pozwala na łatwe zamawianie taksówek.

Na wszystkie Twoje komunikacyjne problemy – Ele Taxi

Tym, którzy nadal zastanawiają się, jak dojechać do Teatru Ateneum w Warszawie, przypominamy – najlepiej po stolicy podróżuje się taksówkami Ele Taxi. Nie trzeba znać trasy przejazdu ani oczekiwać na przystankach na podjazd właściwej linii autobusowej lub tramwajowej. Po prostu rezerwujesz, wsiadasz i jedziesz.

Bez konieczności uruchamiania nawigacji samochodowej ani planerów podróży, bez potrzeby pieszych wędrówek z przystanków – tak powinno docierać się do teatru. Chcesz zarezerwować kurs na konkretny dzień i godzinę? W Taxi Polska możesz to zrobić bez problemu. Potrzebujesz busa, bo jedziesz ze znajomymi? Podjedziemy nim.

Podróżuj tak, jak na to zasługujesz – wygodnie, w ciszy i w spokoju. Zamów taksówkę Ele Taxi i nie martw się, że nie zdążysz na długo wyczekiwany spektakl. Chcesz zaimponować swojej kobiecie? Możesz zamówić taxi VIP. Sprawdź na stronie Ele Taxi, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy do wspólnego podróżowania.