Jak dojechać do teatru Buffo?

Przy ulicy Konopnickiej w Warszawie swoją siedzibę ma jeden z bardziej rozpoznawalnych teatrów nie tylko w stolicy, ale też w Polsce. Mieszczący się w dzielnicy Śródmieście teatr pod obecną nazwą funkcjonuje od roku 1992. To pierwszy od czasów II wojny światowej (i przez długi czas jedyny) prywatny teatr w mieście.

Obiekt zlokalizowany jest w przyziemiu budynku Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego. Zastanawiacie się, jak dojechać do teatru Buffo? Okazuje się, że możliwości dotarcia jest wiele. Wskażemy Wam tę – naszym zdaniem – najlepszą. Tymczasem Wy możecie skupić się na wyborze interesującego spektaklu.

Powiedz mi skąd ruszasz, a wskażę Ci drogę

To, w jaki sposób najlepiej dojechać do teatru Buffo, zależy od tego, z którego punktu w Warszawie zamierzasz rozpocząć swoją podróż. Jeśli szukasz uniwersalnej odpowiedzi na pytanie o dojazd, jest tylko jedna (swoją drogą najbardziej optymalna ze wszystkich). To taksówka. Tylko taxi zawiezie Cię do teatru Buffo z każdego miejsca w Warszawie.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz wybrać się w podróż komunikacją miejską. Niektórzy muszą niestety liczyć się z przesiadkami. Do teatru dojeżdżają autobusy, tramwaje, kolej i metro. Od najbliższego przystanku do Teatru dzieli Cię odległość, którą pokonasz (w zależności od wybranego środka transportu) w czasie od 4 do 9 minut.

Rozwiązania mniej i bardziej praktyczne

Pytacie, jak dojechać do teatru Buffo? Na pewno wiecie, że trasę przejazdu możecie sprawdzić w internetowych mapach. Niektórzy z Was pewnie korzystają ze specjalnych, mobilnych aplikacji do planowania podróży. O ile samo ich użytkowanie jest proste, to w praktyce poruszanie się po mieście może niezorientowanym przysporzyć problemów.

Wybierając się do teatru dostosowujemy swój strój na tę okazję. Nienaganny ubiór to przecież podstawa! Powstaje jednak pytanie, jak długo zachowamy wspaniałą prezencję, jeśli na swój środek lokomocji wybierzemy komunikację zbiorową. Przyznacie, że podróżowanie autobusem, tramwajem itp. bywa mało komfortowe?

Eureka! Przecież można zamówić taksówkę

Po co planować trasę podróży, szukać właściwych linii, odbywać spacery z przystanku przy niesprzyjającej pogodzie, ryzykując przy tym zabrudzenie odzieży i obuwia, skoro ma się do dyspozycji znacznie bardziej wygodne rozwiązania? Wystarczy zamówić taksówkę. Nikt tak dobrze jak kierowcy taxi nie wie, jak dojechać do teatru Buffo?

Tych, którzy w obawie o wysokie koszty podróży rezygnują z korzystania z taksówek, uspokajamy – nie wszyscy warszawscy przewoźnicy liczą sobie krocie za kursy. Wybierając Ele Taxi zyskujesz pewność, że nie przepłacisz za podróż na żadnym z wybranych odcinków. To jednak nie wszystko. Jazda taksówkami ma więcej zalet.

Krótkie wyjaśnienie, dlaczego warto jeździć taksówkami Ele Taxi

Argumenty przemawiające za korzystaniem z taksówek można mnożyć. Po pierwsze, nie musisz martwić się o to, jak np. dojechać do teatru Buffo. Trasy pilnuje doświadczony kierowca. Jedyne, co musisz zrobić, to zarezerwować kurs i zająć miejsce w taksówce. Po drugie, zyskujesz wygodę podróżowania, na jaką zasługujesz.

Podróż taksówkami z reguły przebiega sprawniej niż jazda komunikacją miejską. Dochodzą też kwestie reprezentacyjne – zdecydowanie lepiej w oczach ukochanej wypada mężczyzna, który podjeżdża taksówką i nią właśnie zabiera wybrankę w podróż do teatru. Żadna pięknie ubrana kobieta nie chciałaby chyba jechać na spektakl autobusem.

Komfort podróżowania taksówką Ele Taxi poczujesz na długo przed rozpoczęciem kursu. Wygodne jest już samo zamawianie taxi. Można to zrobić tradycyjnym sposobem – dzwoniąc na centralę. Równie dobrze kurs taksówką Ele Taxi można zarezerwować przy użyciu specjalnej, bezpłatnej aplikacji o nazwie Taxi Polska.