Urszula Dudziak w Kuźni Kulturalnej

Urszula Dudziak to światowej klasy wokalistka jazzowa i kompozytorka, która koncertowała niemalże w każdym zakamarku świata. Już 4 lutego 2018 Kuźnia Kulturalna będzie miała zaszczyt gościć artystkę na swojej warszawskiej scenie. Wybierasz się na ten koncert? Czy wiesz, gdzie jest Kuźnia Kulturalna, jak dojechać by nie spóźnić się na tak wielkie wydarzenie i cieszyć się wyjątkowym eventem od jego pierwszej minuty? Jeżeli nie jesteś pewien z pomocą przychodzi Ele Taxi Warszawa.

Jeżeli zależy Ci na czasie i nie chcesz stracić ani sekundy z koncertu, Ele Taxi przygotowało dla ciebie bezpieczne rozwiązanie. Przygotowaliśmy ofertę, która dostosowana została do szerokiej gamy potrzeb naszych klientów. Posiadamy obszerną flotę aut różnego rodzaju, więc jeśli wybierasz się na koncert z większą grupą znajomych daj nam znać – podstawimy samochód, który pomieści Was wszystkich. Atrakcje w Warszawie nie mogą obyć się bez naszych przejazdów, gdyż jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Ele Taxi powstało z myślą o komforcie i wszelkich wymaganiach klientów. Jeżeli chciałbyś zamówić szybki i bezpieczny przejazd realizowany przez pojazd dobrej klasy zadzwoń pod numer 22 811 11 11 bądź skorzystaj z nowoczesnej aplikacji Taxi Polska. Warszawa nie kryje najmniejszych tajemnic przed kierowcami z Ele Taxi, więc jeśli wybierasz się na koncert, zależy Ci na czasie i dostaniu prosto pod drzwi klubu, czekamy na Twoje zgłoszenie. Przejazd z Ele Taxi to gwarancja zadowolenia oraz dobrze rozpoczętego wieczoru.