Wanna Archimedesa w Teatrze Capitol

Czym jest Wanna Archimedesa? To fantastyczny spektakl muzyczny dla dzieci, dzięki któremu najmłodsi mogą poznać świat wynalazków i odkryć naukowych we właściwy dla siebie, zabawny i kolorowy sposób. Według legendy, to właśnie kąpiąc się w wannie Archimedes odkrył prawo, według którego na ciało zanurzone w cieczy działa siła wyporu. Wanna Archimedesa jest więc kluczową scenografią w tym przedstawieniu!

Teatr Capitol

Przedstawienie odbywać się będzie w Teatrze Capitol – jednym z najsłynniejszych i największych teatrów w stolicy. Warto zabierać dzieci na takie spektakle, bo dzięki nim poznają kulturę i sztukę, a także, jak w tym konkretnym przedstawieniu – ciekawostki naukowe. Jak dojechać do Teatru Capitol w Warszawie? Znajduje się on na Marszałkowskiej – w ścisłym centrum Warszawy, stąd wiele osób spoza miasta może mieć problem z odnalezieniem się w tej lokalizacji. Najlepszym środkiem transportu do celu będzie taksówka – z nią bezpiecznie dojedziesz pod wskazany adres nie spóźniając się na spektakl.

Dlaczego taxi?

Ele Taxi Warszawa to korporacja wyjątkowa, łącząca w sobie tradycyjne usługi przewozowe z nowoczesnymi udogodnieniami. Jest najlepsza, gdy chcesz pojechać do teatru ze swoim dzieckiem, i nie zamierzasz tracić czasu na stanie w korkach i denerwowanie się z powodu braku miejsc parkingowych. Zamawiając taxi przez specjalną aplikację na smartfona Taxi Polska możesz oszczędzać pieniądze – aplikacja daje Ci dostęp do wielu atrakcyjnych promocji, a im częściej jeździsz, tym mniej płacisz!