Dzień Kobiet z EleTaxi

Macie już plany na Dzień Kobiet? Jeśli nie, podpowiemy jak świętować to wydarzenie. Podrzucimy garść propozycji, byście wiedzieli, co można zrobić na Dzień Kobiet. Podpowiemy też, jak dotrzeć wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Znacie Ele Taxi? Jeśli nie, najwyższy czas to zmienić! Bywamy naprawdę przydatni!

Jesteśmy warszawską korporacją taksówkarską. Już od ponad 20 lat zapewniamy bezpieczeństwo i komfort przewożonym pasażerom. Można nas znaleźć w najbardziej obleganych punktach w Warszawie. Dziś nie skupimy się na naszych postojach, lecz na tym, co można zrobić na Dzień Kobiet. W końcu to już niedługo.

Co można zrobić na Dzień Kobiet?

Można zostać w domu, przygotować swojej kobiecie pyszną kolację… Tylko – kto by się na to pisał? Nie lepiej zdać się na profesjonalistów? Dobrych lokali w Warszawie nie brakuje. Można postawić np. na tajskie jedzenie. Lista restauracji jest dość długa, a otwierają ją: In Azia, Thai Me Up, Wi-Taj i Thai Thai.

Gdzie na Dzień Kobiet zabrać kogoś, kto ceni sobie meksykańskie smaki? Np. do La Sirena: The Mexican Food Cartel albo do El Popo, Restauracji Frida… Można by tak wymieniać w nieskończoność. Adresy? Nie będą Wam potrzebne. Jeśli korzystacie z aplikacji Taxi Polska, wystarczy znać nazwę lokalu (zacznijcie wpisywać i skorzystajcie z podpowiedzi).

Gdzie na Dzień Kobiet, jeśli nie do restauracji?

Załóżmy, że nie chcecie 8 marca włóczyć się po warszawskich knajpach. Macie do tego pełne prawo. Zatem, co zamierzacie wówczas robić? Może udacie się na jedno z organizowanych wówczas wydarzeń? Zacznijcie już dzisiaj przeglądać repertuar wybranych kin albo wykaz spektakli w ulubionych, warszawskich teatrach.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by 8 marca wybrać się do spa. Niekoniecznie na terenie Warszawy. Jak tam dotrzeć? Oczywiście z Ele Taxi. Zapamiętajcie numer 19100 lub ściągnijcie na telefon bezpłatną aplikację Taxi Polska, która umożliwia szybkie i bezproblemowe zamawianie taxi. Przyda się nie tylko w Warszawie.

Co można zrobić na Dzień Kobiet? To zależy z kim…

To, dokąd udacie się z okazji święta kobiet, zależy w dużej mierze od tego, z kim zamierzacie ten dzień spędzić. Mężczyźni pewnie zaproszą swoje kobiety do dobrej restauracji. A co z paniami, które chcą świętować we własnym – damskim gronie? Może to będzie babski koncert albo wspomniany już wypad do spa?

Tym paniom, które 8 marca zechcą się pośmiać, polecamy udział w Comedy Talent Show Komik 2020. Start o 20:00 w Explosion Club. A wcześniej? Może coś, gdzie poczujecie się swojsko? O 11:00 ruszają Targi Jestem Slow. To świetna okazja na zrobienie zakupów. Wystawa obejmuje branżę modową i ekologiczną.

Jeśli nie na zakupy, to może na drinka?

Co można zrobić na Dzień Kobiet? Wiele rzeczy. Niestety typowych zakupów tego dnia nie zrobimy. 8 marca w 2020 roku wypada w niedzielę, a ta niestety nie jest handlowa. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać się na coś słodkiego albo na drinka. Do wybranego lokalu lub ulubionego klubu. Jak świętować, to świętować.

Nikt nie powiedział, że na Dzień Kobiet nie można wybrać się do muzeum. Wiele z nich swoje wystawy prezentuje również w niedziele. 8 marca można wykorzystać również w inny sposób – np. zwiedzając to, czego jeszcze w stolicy nie widzieliśmy. Na pewno i Wy macie miejsca, których jeszcze nie odkryliście.

Mamy nadzieję, że wiecie już, co można zrobić na Dzień Kobiet. Spędźcie 8 marca tak, jak lubicie – w towarzystwie ukochanego lub przyjaciółek. Potrzebny transport dla większej liczby osób? Zorganizujemy go dla Was. Zamówcie busa ze stosowną liczbą miejsc w Ele Taxi. Nie chcecie dzwonić na centralę? Nie musicie. Skorzystajcie z aplikacji Taxi Polska, która też daje taką możliwość. Niezależnie od tego, gdzie na Dzień Kobiet zamierzacie udać się w tym roku, chętnie Was tam zawieziemy.