Jak dojechać na ul. 11 listopada w Warszawie?

Nazwę 11 listopada nadaje się ulicom w wielu polskich miastach. Nie powinno nikogo dziwić, że i w Warszawie jest ulica o takiej właśnie nazwie. Mieści się na Pradze Południe. Biegnie od ulicy Targowej do ronda Żaba. Powstała w 1875 roku i początkowo zwana była Esplandową. Jakie punkty mieszczą się przy tej ulicy?

Jest tu m. in. Inspektorat ZUS-u. Przy ulicy 11 listopada w Warszawie stoi wiele przedwojennych kamienic. Jest i urząd pocztowy. Przenocować można w Hostelu Fabryka. A pobawić się w Klubie Chmury. Albo w Hydrozagadce. Jest jeszcze Skład Butelek. Jak widać, ulica 11 listopada ma swoje zagłębie klubowe.

Na imprezę do zagłębia klubowego

Obecność kilku klubów przy ul. 11 listopada sprawia, że miejsce to jest częstym celem podróży mieszkańców stolicy. Jak dojechać na ul. 11 listopada w Warszawie? Jeśli wybieracie się na imprezę, zdecydowanie polecamy transport taksówką. Zamówić można zwykłą, osobową lub busa, w którym zmieści się cała Wasza paczka.

W piątki i soboty w Składzie Butelek organizują koncerty i imprezy z DJ-em. Nie może Was tam zabraknąć. W Hydrozagadce występy dają największe gwiazdy. W klubie Chmury mają dobrą kawę, serwują zimne napoje. Oni też organizują koncerty. I to nie byle jakie. Sprawdźcie, kiedy jest najbliższy. Ele Taxi zawiezie Was do celu.

Połączenia z ulicą 11 listopada w Warszawie

Ulica 11 listopada mieści się w odległości 4 km od centrum Warszawy. Dojazd do niej możliwy jest różnymi środkami lokomocji. To, który wybierzecie, zależy od miejsca, z którego wyruszacie, a w dużej mierze także od tego, jakim czasem dysponujecie. Z niektórych punktów w stolicy nie da się dojechać tu bez przesiadek.

Jak dojechać na ul. 11 listopada w Warszawie? Autobusem, tramwajem, metrem lub koleją. Jak wspomnieliśmy, wszystko zależy od tego, skąd ruszacie. W grę wchodzą też osobiste preferencje podróżnych. Niezależnie od miejsca startu, dojedziecie tu własnym autem lub zamówioną taksówką. A gdzie ją zamówić? Np. w Ele Taxi.

Dlaczego warto podróżować taksówką?

Dla taksówkarza nie ma różnicy, skąd wyruszy. On się do Ciebie dostosuje. Inaczej niż komunikacja miejska. Do tej akurat Ty musisz się dopasować. A właściwie do jej rozkładu. A z tym dopasowywaniem, jak sami wiecie, różnie bywa. Taksówkarz nie wymusza na Tobie przesiadek. Nie wysadza z daleka od punktu docelowego.

W taksówce jest znacznie ciszej niż w środkach komunikacji zbiorowej. I nie ma tłoku. Jest wygodnie. Oto dlaczego, gdy ktoś nas pyta, jak dojechać na ul. 11 listopada w Warszawie, odpowiadamy, żeby zamówić taksówkę. Nocą jest w niej znacznie bezpieczniej niż np. w miejskim autobusie. A zakładamy, że nocą też jeździcie.

Nie wiesz, jak dojechać? Zamów taxi! Ele Taxi

Nikt nie oczekuje od Ciebie, że będziesz znał trasy dojazdu do wszystkich punktów w stolicy. Nie wiesz, jak dojechać na ul. 11 listopada w Warszawie? Nie szkodzi. My wiemy. Na naszym doświadczeniu możesz polegać. Niezależnie od tego, w jakim celu wybierasz się na Pragę, zawieziemy Cię tam. Szybko i bezpiecznie.

Jak zamówić kurs z Ele Taxi? Możliwości jest wiele. Nasze taksówki rozlokowane są na postojach w najbardziej obleganych miejscach w Warszawie. Możesz skorzystać z tradycyjnej metody zamawiania taxi, dzwoniąc na centralę. Wybierając numer 19 100 zamówisz taksówkę, która zawiezie Cię do wskazanego punktu.

Wolisz bardziej nowoczesne rozwiązania? Zainstaluj na swoim telefonie aplikację Taxi Polska. Aplikacja służy do zamawiania taksówek w Warszawie i wielu innych, polskich miastach. Posiada mnóstwo funkcjonalności (zostawienie wiadomości kierowcy, rezerwacja kursu z fotelikiem dziecięcym, samochodu kombi lub busa i wiele innych). Zamów taksówkę w sposób, jaki Ci odpowiada i poznaj sam zalety podróżowania z Ele Taxi.