Walentynki 2020. Co robić w walentynki? Porady Ele Taxi

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Wy jednak nadal nie wiecie, co robić w walentynki? Najgorsze, co możecie zrobić tego dnia, to zostać w domu. W tętniącej życiem Warszawie naprawdę jest co robić. I szkoda byłoby pewne wydarzenia przegapić. Wykorzystajcie fakt, że tegoroczne walentynki wypadają w piątek i bawcie się dobrze.

Nie ma jednej, słusznej odpowiedzi na pytanie, jak spędzić walentynki. Każdy celebruje je na swój sposób. W końcu święto zakochanych mamy tylko raz w roku! Jedni, tradycyjnie już, zabiorą swoją drugą połówkę do restauracji. Inni udadzą się do kina lub na romantyczny spacer. A my mamy jeszcze inne pomysły na to, co robić w walentynki.

Grunt to dobry plan

Niezależnie od tego, jak będziesz spędzać walentynki, musisz pamiętać, że zostało już niewiele czasu na to, by ten dzień zaplanować. Jeśli zabierasz ukochaną do kina, sprawdź, czy któreś z nich posiada jeszcze bilety. Tak samo jest z miejscami do bardziej obleganych, warszawskich knajp. To już naprawdę ostatni dzwonek!

Jeśli wiesz, co robić w walentynki, pomyśl zawczasu o tym, jak dojechać w wybrane miejsce. Najlepiej przygotujesz się, jeśli już dziś zainstalujesz na swoim telefonie aplikację do zamawiania taksówek – Taxi Polska. Korzystając z niej, możesz dużo wcześniej wybrać dzień i godzinę, o której podjedzie taxi.

Romantycznie? Niekoniecznie

Jeśli należysz do tych, którzy wciąż nie wiedzą, co robić w walentynki, a wręcz chcesz je zbojktować, bo romantyczne seanse nie są dla Ciebie, koniecznie wybierz się z ukochaną do Multikina na maraton filmowy “Antywalentynki vs. Antybohaterowie”. Podobny, nieprzesłodzony nastrój czeka tego dnia w Kinie Helios Blue City. Tu też szykuje się maraton.

W walentynki można udać się na koncert. Tego dnia w warszawskim Torwarze zagra legendarny zespół Perfect. Śpieszcie się, to ostatnia szansa, by załapać się na bilety! Miłośnicy mocniejszych brzmień mogą zajrzeć na scenę główną Progresji. O 18:00 startuje tam HeartRockowanie, wyjątkowy koncert rockowy.

Jak spędzić walentynki 2020?

Na poszukiwanie koncertów, spektakli itp. może być już za późno. Co powiecie na to, by udać się na którąś ze stałych wystaw, które podziwiać można w licznych, warszawskich muzeach? Możecie nawet urządzić mały rajd po mieście. A po wszystkim wybrać się do ulubionej knajpy i przekąsić coś pysznego. Do jedzenia jeszcze wrócimy!

Nie wiesz, co robić w walentynki? Co powiesz na “Spid Dejting”? Tak, dokładnie tak to się pisze! I wcale nie chodzi o szybkie randki w którymś ze stołecznych lokali, ale spektakl w Teatrze XL. Start o 19:00! Tradycjonaliści swoje miejsce znajdą w Harendzie, o 20:00 rozpoczyna się tam walentynkowy wieczór piosenek miłosnych.

Co robić w walentynki? Spróbować czegoś nowego!

Knajpa z włoskim jedzeniem? Naprawdę chcesz po raz kolejny zabrać tam swoją drugą połówkę? Jest w stolicy wiele innych, zapewne nieodkrytych jeszcze przez Was miejsc. Tzw. asian fusion poznacie, udając się do restauracji Shouku. Kto jeszcze nie był, może odwiedzić Przystanek Cafe – knajpkę zlokalizowaną w… miejskim autobusie.

Zwolennicy kameralnych miejsc, mają okazję trafić do pewnej, dość osobliwej kawiarni – Dobro&Dobro Cafe. Japońskie smaki odkryjecie w restauracji Benihana. Jak dotrzeć do wymienionych lokali? Taksówką. Tę szybko zamówicie, korzystając z aplikacji Taxi Polska. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pobierzcie ją na swój telefon.

Co robić w Walentynki? Koniecznie wyjść na miasto. Zadbajcie o odpowiednią oprawę tego dnia. Zapomnijcie o podróżach komunikacją miejską. To mało romantyczne. I dość niepraktyczne. Do wybranych miejsc w Warszawie dowiezie Was Ele Taxi. Skoro transport macie zorganizowany, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam udanego świętowania tego wyjątkowego dnia.