Taxi VIP na wyciągnięcie ręki

Rzeczy luksusowe, choć oczywiście nie są w naszym życiu niezbędne, nadają mu jednak smak i podkreślają jego jasne strony. Któż z nas nie lubi być rozpieszczany i mając do wyboru ekskluzywny samochód i auto klasy średniej w tej samej cenie, wybrałby to ostatnie?

Niestety, za wysoką jakość, technicznie zaawansowane rozwiązania, splendor i komfort trzeba zapłacić odpowiednią cenę. Jednym z nielicznych wyjątków od tej reguły są taksówki Business Class dostępne z bogatej floty samochodowej Ele Taxi.

Gdzie można skorzystać w zwykłej cenie z taxi VIP?

Warszawa oferuje produkty i usługi świadczone na różnym poziomie jakości i wyrafinowania, podobnie jak inne duże miasta europejskie. Jedną z możliwości skorzystania z transportu o podwyższonym standardzie jest zamówienie taksówki VIP. Ciekawa oferta Ele Taxi gwarantuje nam skorzystanie z aut klasy biznes w cenie zwykłej taksówki, jeżeli wsiądziemy do niej na postoju albo zatrzymamy w ruchu ulicznym. Co to oznacza?

Samochody Ele Taxi na wynajem okazjonalny

Zwykle limuzyny dostępne w Ele Taxi rezerwowane są przez klientów firmy w charakterze aut wynajmowanych z okazji eventów, konferencji oraz imprez okolicznościowych takich jak śluby czy inne wyjątkowe uroczystości. Każdy z 50 luksusowych samochodów pozostaje wtedy na wcześniej umówiony okres czasu do wyłącznej dyspozycji zamawiającego, który może liczyć na wysoką jakość usługi. Kierowca ubrany jest elegancko, w szyty na miarę garnitur, a w aucie zawsze znajduje się aktualna prasa i napoje. W razie zaistnienia takiej potrzeby dostępny jest również i parasol.

Taksówka VIP – limuzyna na żądanie

Auta VIP Ele Taxi, poza wynajmem okazjonalnym funkcjonują również jako taksówki. Każda oznaczona jest napisem Business Class i zamawiając telefonicznie auto w tym standardzie, zawsze należy uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 60 zł. Jeśli nasz budżet jest napięty, prawdopodobnie nie skorzystamy z tej oferty. Podobnie postąpimy, jeżeli wyznajemy zasady życiowe analogiczne do reguł twórcy pewnego szwedzkiego sklepu meblowego, który jako milioner kupował bilet kolejowy klasy II twierdząc, że klasa II jedzie tak samo szybko, jak I, więc po co płacić więcej? Nie będąc jednak ekscentrykami i dysponując nawet niewielkimi nadwyżkami gotówki, z pewnością skusimy się od czasu do czasu na komfortową podróż przez Warszawę w aucie, którego producent zadbał, żeby odgłos silnika słyszany w kabinie był ledwo wyczuwalny, a dźwięki z zewnątrz wytłumione. Skosztujmy gorącej kawy czytając gazetę na Moście Poniatowskiego, Marszałkowskiej, Hożej czy Kruczej.

„Każdy dzisiaj wygrać może…”

Jeśli jesteśmy szczęściarzami i ślepy traf często sprawia, że coś nam się w życiu po prostu udaje bez naszego wysiłku i zamiaru, mamy duże szanse na przejazd autem klasy biznes w cenie zwykłej taksówki. Korzystając z usług Ele Taxi i zamawiając standardową taksówkę, może się zdarzyć, że operator wyśle do nas limuzynę Business Class. Nie reagujmy nerwowo wypytując kierowcę o cenę usługi, lecz delektujmy się podróżą w luksusie – w takim przypadku zapłacimy za przejazd tyle samo, ile zapłacilibyśmy, gdyby przyjechało po nas auto średniej klasy.

Taksówka VIP w cenie standardu – jak to zrobić?

Dla tych wszystkich, którzy mieszkają w pobliżu postoju taksówek i często widzą tam luksusowe samochody z logo Ele Taxi i napisem Business Class mamy świetną wiadomość – możecie po prostu wsiąść do takiej taksówki i udać się tam, gdzie trzeba nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, płacąc dokładnie tyle samo, ile za kurs zwykły.

Kiedy więc zamiast alarmu budzi nas rano wściekły głos szefa dobywający się ze smartfona i przerażeni po pięciu minutach wybiegamy z mieszkania, umilmy sobie tak fatalnie rozpoczęty poranek. Odnajdźmy znajomy napis i wsiądźmy do auta. Panująca w samochodzie błoga cisza ukoi nasze nerwy i nawet tyradę przełożonego na temat naszej przyszłej podwyżki przyjmiemy spokojnie.