Galeria Renova – jak dojechać?

Jest na Targówku pewna galeria, o której istnieniu nie wszyscy wiedzą. Galeria Renova, bo o niej mowa, jest kameralnym centrum handlowo-usługowym, do którego ochoczo zaglądają okoliczni mieszkańcy. Ci, którzy mieszkają w innych rejonach stolicy, a już odkryli to miejsce, też chętnie tu wpadają na zakupy.

Galeria mieści się w bliskim sąsiedztwie Parku Bródnowskiego, niedaleko od dużego osiedla mieszkaniowego. Galeria Renova – jak dojechać? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć. Wskażemy najdogodniejszy środek transportu. Zanim to jednak nastąpi, przedstawimy bliżej to miejsce osobom, które jeszcze tu nie były.

Tanie kupowanie i inne atrakcje na Targówku

Galeria Renova zajmuje 13 000 metrów kwadratowych powierzchni. Przestrzeń zagospodarowano pod sklepy i punkty usługowe. Tutejsze lokale zajmują sieciówki, słynące z bogatej oferty produktów w bardzo niskich cenach. Do kupienia są: odzież, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, książki oraz leki.

Sporą część powierzchni galerii zajmuje klub fitness oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio. Zainteresowani mogą skorzystać z usług pocztowych, bankowych, wybrać się do fryzjera lub coś zjeść. Niewielkich rozmiarów obiekt spełnia zatem podobne funkcje, co jego większe odpowiedniki. Chętnie przybywają tu dzieci. Bo mają tu nie lada atrakcję.

Galeria Renova – jak dojechać z dzieckiem?

Z myślą o najmłodszych, w Renovie przygotowano Klockownię. Miejsce ma sobie coś z placu zabaw. Wypełnia też funkcje centrum edukacji. Do dyspozycji dzieci są klocki o różnych kształtach i wielkości. Z oferty Klockowni można skorzystać bez okazji. To też doskonałe miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego.

Nic dziwnego, że chcecie wiedzieć, jak do Galerii Renova dojechać z dzieckiem. W trosce o bezpieczeństwo swojej pociechy, najlepiej wybrać się tu samochodem. Tym, którzy nie dysponują własnym autem, polecamy zamówienie taksówki z fotelikiem. Takie kursy – za niewielką opłatą – zrealizuje dla Was Ele Taxi.

Jak dojechać? Renova czeka

Na stronie galerii znajdujemy informację o dobrym skomunikowaniu obiektu z pozostałymi dzielnicami Warszawy, co zdecydowanie zwiększa jego dostępność. Jak dojechać – Renova proponuje trzy środki: tramwaj, autobus lub samochód. Przed Galerią zatrzymuje się pięć tramwajów oraz cztery linie autobusowe.

Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking. Wjeżdża się na niego od ulicy Poborzańskiej. Liczba miejsc parkingowych wynosi 250. Nikt nie wspomina o jeszcze jednym sposobie dotarcia do Renovy. A szkoda. Bo ten zdaje się być najwygodniejszy. To wymieniana już przez nas taksówka. Potrzebujecie podwózki? Zamówcie Ele Taxi.

Podróżuj wygodnie z Ele Taxi

Galeria Renova – jak dojechać, wiedzą kierowcy z Ele Taxi. Jeśli wybierasz się na zakupy na Targówek, zadzwoń po 19 100 – podrzucimy Cię tam. Tak, wiemy, że masz do dyspozycji kilka linii tramwajowych i autobusowych. Jednak my dajemy Ci wygodę podróżowania. Nie każemy długo na siebie czekać. I wozimy też małych pasażerów.

W trosce o bezpieczeństwo Twojej pociechy, oferujemy kursy z fotelikami dziecięcymi. Foteliki dostosowane są do wagi dziecka. Opłata rezerwacyjna za przejazd z fotelikiem jest symboliczna i nie rośnie, nawet jeśli zamówisz kurs nie z jednym, a z dwoma fotelikami. Zabierz dzieci do Klockarni. Będą zadowolone.

Wygodny przejazd, profesjonalizm, krótki czas oczekiwania na podjazd taksówki, zadbane, sprawne techniczne auta – oto niektóre z zalet Ele Taxi. Kolejną jest możliwość zamawiania taxi bez wykonywania połączeń głosowych – za pośrednictwem nowoczesnej, intuicyjnej w obsłudze aplikacji Taxi Polska. Zainstaluj ją za darmo na swoim telefonie i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie oferuje swoim użytkownikom. Wybierasz się do Galerii Renova? Zabierzemy Cię tam.