Jak dojechać do centrum handlowego Targówek?

Kto z nas nie lubi wypraw do centrum handlowego… Tyle sklepów, tyle lokali usługowych i to wszystko w jednym miejscu. Zakupy byłyby czystą przyjemnością, gdyby nie to, że do centrów tych trzeba jakoś dotrzeć. Szukanie miejsc parkingowych bywa frustrujące, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu. Jednak auto to nie jedyna, dostępna opcja.

A Wy, jakie macie pomysły na to, jak dojechać do centrum handlowego Targówek? Dziś właśnie to miejsce weźmiemy pod lupę. Dlaczego? Bo to największy tego typu obiekt w prawobrzeżnej Warszawie. O ile ulica nazwa ulicy, przy której mieści się centrum (Głębocka) może Wam nic nie mówić, to sama nazwa obiektu rozwiewa wszelkie wątpliwości.

By coś kupić, zjeść, załatwić…

Jak każde centrum wielobranżowe, CH Targówek, a właściwie Atrium Targówek, kusi bogatą ofertą. Można tu zrobić zakupy (od ubrań, przez kosmetyki, biżuterię, po tradycyjne wędliny). Można też skorzystać z usług biur turystycznych, operatorów sieci komórkowych, banków… Działa tu poczta, punkt usług krawieckich, salon piękności…

Nie brakuje stoisk gastronomicznych. Są cukiernie, kawiarnie, bary szybkiej obsługi, lodziarnie i restauracje. Powodów, by przybyć do tej części miasta nie brakuje. Tylko, jak dojechać do centrum handlowego Targówek? Rozwiązania szukamy na stronie obiektu. Tam znajdujemy informację, że szukać go należy przy Trasie Toruńskiej.

Ponoć dojazd tu jest świetny

Zarządcy obiektu szczycą się jego doskonałym położeniem. Zatem, jak dojechać do centrum handlowego Targówek? Sposób dotarcia zależy od tego, czy dysponujemy własnym autem. Zmotoryzowani nie powinni mieć problemu, by tu trafić. Samochód mogą zostawić na parkingu naziemnym lub wielopoziomowym. Ale o własnym aucie już wspominaliśmy.

Nie każdy lubi wybierać się nim na zakupy. Nie nam to oceniać. Wiele osób korzysta z komunikacji miejskiej. Do centrum handlowego Targówek dojeżdżają autobusy miejskie. Przystanków w okolicy centrum handlowego jest kilka, oby się tylko nie pogubić… Tym, którzy nie czują się w miejskim gąszczu zbyt dobrze, polecamy inny środek transportu.

Taksówkarz dobrze wie, jak dojechać do centrum handlowego Targówek

Kolejny, obiecany środek transportu, który umożliwi nam dotarcie do centrum handlowego Targówek, to taksówka. Nie mogło jej zabraknąć w naszym zestawieniu! Wiemy, że nie każdy dysponuje własnym autem. Że nie każdy lubi wybierać się nim na zakupy do zatłoczonych centrów handlowych… Że nie wszyscy “ogarniają” miejskie autobusy.

Zdajemy sobie sprawę, że są wśród Was tacy, którzy cenią sobie komfort podróży i ani myślą o jeździe zatłoczonym autobusem. Tacy, którzy mają daleko do przystanku i nie znoszą długiego oczekiwania na podjazd właściwego autobusu. Z myślą o nich wszystkich przypominamy: są taksówki – wygodne, bezpieczne i tańsze, niż by się mogło wydawać.

Ele Taxi służy pomocą

Taksówka odbierze Cię z dowolnego punktu w Warszawie. Pytanie, którą wybrać? Najlepiej sprawdzoną. Jak Ele Taxi. Lata obecności na rynku, doświadczeni kierowcy, zadbane samochody, szereg usług dodatkowych, korzystne ceny, stawki gwarantowane za przejazdy – oto niektóre z zalet korzystania z usług naszej korporacji.

Realizujemy kursy z fotelikami dziecięcymi. Dysponujemy autami typu kombi, busami (na wypadek, gdybyś na zakupy udawał się w większym gronie), a co najważniejsze – dobrze wiemy, jak dojechać do centrum handlowego Targówek. Złap nas na postoju, zadzwoń na centralę (19 100) lub zamów taxi, korzystając z aplikacji.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów. Idąc z duchem czasu, udostępniliśmy im aplikację Taxi Polska, za sprawą której – bez wykonywania połączeń głosowych – mogą zamawiać taksówki w najlepszych cenach. Nie wiesz, jak dojechać do centrum handlowego Targówek? Chętnie Cię tam zawieziemy.