Gdzie zrobić urodziny w Warszawie?

Osiemnaste urodziny to niewątpliwie jedna z największych okazji do świętowania w całym naszym życiu. Wspomnienia z niej, nie zawsze nadające się do opowiedzenia w rodzinnym gronie, zostają niekiedy na długo w pamięci lub stają się wręcz anegdotkami przekazywanymi z ust do ust.

Nie tylko osiemnastka to powód do świętowania. Chętnie obchodzimy również trzydziestki, czterdziestki i pięćdziesiątki, tym bardziej, że dzisiejsi czterdziesto- czy pięćdziesięciolatkowie to nie stateczne panie i nobliwi panowie sprzed zaledwie półwiecza, ale często jeszcze rodzice kilkulatków, którzy chętnie zostawią przedszkolaków pod wykwalifikowaną opieką i zabawią się tak, jak to bywało niegdyś, choćby w latach studenckich.

Gdzie zrobić urodziny w Warszawie – jak dotrzeć na miejsce?

Niezależnie od tego, gdzie i które urodziny wyprawiamy, ważna jest w każdym przypadku kwestia transportu. Jako gospodarze imprezy, zawsze będziemy musieli coś dowieźć, zabrać ze sobą, dojechać na miejsce wcześniej czy wreszcie wrócić do domu z prezentami. Zarówno 18, jak i okrągłe urodziny to dość duże wydarzenie i na pewno najłatwiej, najbardziej komfortowo oraz bezproblemowo będzie zamówić taksówkę. Ele Taxi oferuje zarówno auta o dużej pojemności bagażnika, która przyda się, jeśli musimy dowieźć do lokalu np. własny alkohol, albo dostarczyć do domu wiele prezentów. Dysponuje również autami ośmioosobowymi, przydatnymi, jesli wyruszamy z domu w większym gronie i wreszcie limuzynami klasy VIP, które z pewnością wywrą odpowiednie wrażenie na oczekujących przyjazdu jubilata uczestników osiemnastki. Oczywiście nie oznacza to, że będąc już zaawansowanym wiekiem pełnoletnim nie warto dodać życiu nieco smaku i zafundować sobie przejazdu ekskluzywnym autem.

Gdzie zrobić 40 urodziny w Warszawie? A może restauracja?

Zanim zdecydujemy się na lokal, najpierw warto przemyśleć charakter imprezy, to ilu i jakich gości zamierzamy zaprosić, oraz jakim budżetem dysponujemy. Ciekawą propozycją, którą docenią zwłaszcza bardziej zaawansowani wiekowo członkowie imprezy to urodziny w Jasiu&Małgosi przy Jana Pawła II. Historia lokalu sięga 1967 r., do dziś zresztą właściciele z dumą nazywają ją klubokawiarnią. Czym była klubokawiarnia ówcześnie? Ni mniej ni więcej, tylko właśnie połączeniem klubu z kawiarnią, w której przy kawie, piwie, wódce i papierosach toczyli intelektualne dyskusje hippisujący studenci. Dziś Jaś&Małgosia również zachowuje niepowtarzalny klimat – jej życie wypełniają ciekawe wydarzenia, a do gości, którzy zechcą w jej progach zorganizować urodzinową imprezę podchodzi się indywidualnie realizując również niestandardowe zamówienia.

Jeśli uwielbiamy kuchnię włoską i zależy nam na luźnym stylu imprezy, zastanówmy się nad ofertą restauracji Witaly zlokalizowanej przy Pięknej. Oprócz smacznych posiłków i wygodnych kanap, Witaly oferuje również shishę, co może stanowić atrakcję wieczoru. Bardzo elastyczna pod względem organizacji imprezy jest również restauracja Przystanek Młociny. Można spotkać się tu z dużym zrozumieniem i zamówić typową imprezę przy stołach, jak i nieco luźniejszą, mniej formalną z licznymi kanapami, które umożliwiają stworzenie mniejszych grupek, co może być atrakcyjne, zwłaszcza jeśli w jednym gronie spotka się kilka pokoleń.

Pub, czyli gdzie zrobić 30 urodziny w Warszawie?

Warszawski pub Sapphire to miejsce doskonałe na wyprawienie trzydziestki. Wygodne kanapy, niepowtarzalny klimat i karaoke zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy. Równie klimatycznie spędzić można imprezę w pubie Przejście czy industrialnym, świetnie zaaranżowanym, dwupiętrowym Drugim Dnie przy Nowogrodzkiej.

Oryginalne urodziny dla smakoszów piwa wyprawić można w jednym z warszawskich pubów Kufle i kapsle. Wszystkie trzy lokale zasługują na uwagę zarówno ze względu na serwowane w nich piwo rzemieślnicze, jak i niezwykle ciekawy wystrój wnętrz. Z kolei amatorzy piłki nożnej z pewnością docenią Pub Alternatywa z wejściem od Szucha – w ramach urodzin urządzić tu można wspólne oglądanie meczu albo korzystając ze sprzętu karaoke odśpiewać jubilatowi gromkie „Sto lat”.

Gdzie zrobić 18 urodziny w Warszawie – szalona impreza

Osiemnastkę wyprawić można oczywiście w niemal każdym pubie, ale jeśli chcemy naprawdę szalonej imprezy, a przy tym spodziewamy się wielu gości, albo organizujemy nasze urodziny z kilkorgiem przyjaciół, zastanówmy się nad typową salą przeznaczoną na tego rodzaju eventy. Ciekawą propozycją wydaje się być oferta Portu Wisła przy Wale Miedzeszyńskim. Oprócz dość standardowych, aczkolwiek niezbędnych w takich przypadkach elementów imprezy takich jak doskonałe nagłośnienie, stoły cateringowe czy kanapy, Port Wisła zapewnia również takie atrakcje jak walki w strojach zawodników sumo, byk rodeo, przejażdżka quadami po nadwiślańskim lesie, ciekawe sesje zdjęciowe dla jubilatów, obecność topowej gwiazdy czy przejażdżka Ferrari. Dzięki inwencji twórczej właścicieli sali oraz możliwościom technicznym i bliskości Stadionu Narodowego możliwe do zaaranżowania są tu atrakcje niedostępne w żadnym innym miejscu w takiej ilości i tak rozmaite.