Jak dojechać z Warszawy do Piaseczna?

Z Warszawy do Piaseczna jest jakieś 20 kilometrów. Dojechać można różnymi trasami. A po co dojeżdżać? W odwiedziny do rodziny, znajomych, w celach rekreacyjnych, służbowych, osobistych, ale i turystycznych. Jest w tym mieście kilka, godnych zobaczenia miejsc. Jednym z nich jest Mykwa – pamiątka po tutejszych Żydach.

W centrum Piaseczna znajduje się park miejski, a w nim – Dworek “Poniatówka”. Jest kolejka wąskotorowa i słynny pomnik – głaz narzutowy “Mazur”. Do zobaczenia klasycystyczny Ratusz oraz łaźnia miejska. Oprócz architektury, można tu podziwiać ciekawe wystawy, np. tę w Muzeum Regionalnym. Tylko, jak dojechać z Warszawy do Piaseczna?

Na imprezy plenerowe nie tylko do stolicy

Choć wydawać by się mogło, że w samej stolicy nie brakuje godnych uwagi imprez kulturalnych, to warto czasami (dla odmiany) poczuć klimat wydarzeń organizowanych w podwarszawskich miejscowościach. Imprezy plenerowe o różnym charakterze często organizują w Piasecznie. Jak dojechać do Piaseczna z Warszawy?

Jeśli wybieracie się na podobne wydarzenie, najlepiej będzie zamówić taksówkę. Podróżujecie z grupką znajomych? W Ele Taxi wzięliśmy pod uwagę i taką ewentualność. To dlatego naszym klientom, oprócz standardowych aut osobowych, udostępniamy busy z różną liczbą miejsc – by mogli pomieścić się wszyscy, z którymi chcesz się bawić.

Z dala od miejskiego zgiełku

Mamy w Warszawie tereny zielone, a jednak i tak wykorzystujemy każdą, możliwą okazję, by stąd uciec. Chociażby na chwilę. By poprzebywać na łonie natury. A robić można coraz to ciekawsze rzeczy. Na terenie Piaseczna można uprawiać geocaching. To taka zabawa, której ideą jest poszukiwanie skarbów przy użyciu odbiornika GPS.

Uczestniczący w tym nietypowym przedsięwzięciu szukają ukrytego pojemnika, a fakt jego znalezienia odnotowują na uruchomionej w tym celu stronie internetowej. Poszukiwaczy łączy chęć wyjścia z blokowiska, przeżycia ciekawej przygody, poszerzenia grona znajomych. Daleko ze stolicy nie trzeba się ruszać, więc – czemu nie skorzystać?
No to ruszamy. Jak dojechać do Piaseczna z Warszawy?
Niedaleka odległość od stolicy sprawia, że nietrudno tam dotrzeć. Możliwości dojazdu jest wiele. Na niestrudzonych czeka podróż autobusem. Przewoźników jest kilku, w tym wielu prywatnych. Do Piaseczna dojeżdża też kolej. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę własnym autem. Czas dojazdu oscyluje w granicach 40 minut.

Jak dojechać z Warszawy do Piaseczna, najlepiej wiedzą taksówkarze. I to do nich warto skierować swoje kroki, jeśli udajemy się w podróż poza miasto. Do Piaseczna zawieźć Was może Ele Taxi. Nieważne, jaki jest cel Waszej wyprawy. Nieistotne, czy podróżujecie sami, z rodziną, czy z grupą znajomych. Nasza oferta odpowiada Waszym potrzebom.

Podróż do Piaseczna nie musi być męcząca

Wielu możliwości tego, jak dojechać z Warszawy do Piaseczna, zwyczajnie nie wykorzystujemy. No bo kto by pomyślał, żeby poza miasto wybrać się taksówką. A to właśnie tak jest najwygodniej. Bez czekania na przystankach, bez szukania właściwej linii. Bez hałasu, jaki towarzyszy nam w środkach komunikacji zbiorowej.

W odpowiedzi na pytanie, jak dojechać z Warszawy do Piaseczna, wątek taxi rzadko się przewija. No bo wiadomo… kursy poza miasto bywają drogie. Niekoniecznie. Jeśli wybierzecie odpowiedniego przewoźnika, ten nie zaskoczy Was absurdalną ceną za przejazd. Nie chcecie przepłacać? Skorzystajcie z usług Ele Taxi.

Nie wiecie, jak dojechać do Piaseczna z Warszawy? Zawieziemy Was tam. Zadbamy o komfort Waszej podróży. Gotowi? Zatem zamówcie taxi, dzwoniąc pod numer 19 100. Nie lubicie dzwonić? Na szczęście idziemy z duchem czasu i dajemy Wam bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej Taxi Polska, za pośrednictwem której szybko zamówicie taksówkę. Wygodne, prawda? Tak samo jak podróż z Ele Taxi.