Jak zamówić taksówkę bez dzwonienia?

Sposobów na przysłowiowe “złapanie” taksówki jest kilka. Najpopularniejszym z nich jest zdecydowanie zadzwonienie na centralę. Zdaje się jednak, że powoli ten trend się zmienia. Mimo wszechobecnych postojów taxi, to nie one wygrywają ze znanym telefonem po taksówkę. Jak zatem dziś zamawia się usługi taxi?

Taksówkę można już zamówić bez dzwonienia. Paradoksalnie, musimy posiadać… telefon. Ale żadnych połączeń głosowych wykonywać nie będziemy. Jest lepszy sposób, by zamówić taksówkę. Jaki? Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja. Wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie, by móc korzystać z usług taxi.

Jak zamówić taxi przez aplikację Taxi Polska?

Nie wiesz, jak zamówić taksówkę, korzystając z aplikacji? To nic trudnego. Za chwilę sam się przekonasz. Aplikacja dostępna jest na platformach iOS i Android. Na swoim telefonie zainstalujesz ją bez problemu. Warto to zrobić, bo aplikacja ma mnóstwo udogodnień, które docenisz, chcąc zamówić taksówkę.

Jak zamówić taksówkę? Wystarczy, że podasz adres miejsca, w którym się znajdujesz. Wpisz też adres miejsca docelowego. Możesz też wskazać na dodatkowe opcje przejazdu. Aplikacja podpowie Ci, z jakich usług możesz korzystać. Dzięki niej zamówisz np. kurs z fotelikiem dziecięcym lub zarezerwujesz busa dla większej grupy.

Jak zamówić taksówkę w Warszawie?

Zastanawiasz się, jak zamówić taksówkę w Warszawie? Wystarczy, że pobierzesz aplikację Taxi Polska. W Warszawie nasze taksówki znane są pod nazwą Ele Taxi. Korzystając z aplikacji masz możliwość zorientowania się w cenie za konkretny przejazd. To jednak nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania w ramach usługi.

Aplikacja Taxi Polska sprawia, że możesz zamówić taksówkę bez dzwonienia. Jeśli w trakcie korzystania z aplikacji okaże się, że masz jakieś pytania, możesz jednak połączyć się z centralą. Umożliwia to specjalny przycisk. Zamawiasz szybko i bez zbędnych formalności. Korzystanie z aplikacji jest w pełni bezpieczne.

Aplikacja, która podbija rynek

Taxi Polska to aplikacja, która zyskała uznanie użytkowników w różnym wieku. Pozwala ona zamówić taksówkę w różnych okolicznościach. Nawet jeśli uczestniczysz w głośnej imprezie, nic nie stanie Ci na przeszkodzie, by zarezerwować sobie powrót do domu taksówką. Za co kochamy Taxi Polska? Za intuicyjność i łatwość obsługi.

Aplikacja do zamawiania taksówki pozwala na korzystanie z usług Ele Taxi w Warszawie przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Umożliwia też elektroniczne regulowanie należności za przejazd. Co ciekawe, zawiera oceny i opinie o kierowcach, co dodatkowo podnosi Twoje bezpieczeństwo, zwłaszcza, jeśli podróżujesz nocą.

Zamawiaj taksówki, jakie chcesz

W Taxi Polska możesz wybierać preferencje co do przejazdu. Aplikacja daje możliwość zostawienia kierowcy spersonalizowanej wiadomości. Umożliwia też zakup usług premium. Dzięki przejrzystemu cennikowi, z góry będziesz wiedział. ile zapłacisz za podróż w business class, a ile za przewiezienie zwierzęcia.

Aplikacja to także szansa na wybór odpowiedniego typu auta. Jeśli potrzebujesz samochodu typu kombi, możesz zaznaczyć tę opcję podczas składania zamówienia. Możesz też zarezerwować przejazd busem. Chcesz, by dostarczono Twoją przesyłkę? Jest i taka opcja. Tradycyjnie możesz też zamówić kurs z fotelikiem dziecięcym.

Potrzebujesz faktury za przejazd? Wystawimy ją dla Ciebie. Możemy dla Ciebie zrobić naprawdę dużo. Teraz już wiesz, jak łatwo zamówić taksówkę. Zapewne ucieszy Cię fakt, że aplikacja Taxi Polska nie jest zarezerwowana wyłącznie na przejazdy po Warszawie. Działa w największych polskich miastach. Dlatego pobierz ją już dziś i ciesz się podróżami na najwyższym poziomie. Jak zamówić taxi, to tylko z aplikacją Taxi Polska. Ściągnij bezpłatnie i korzystaj bez obaw.