Przejazdy grupowe w Ele Taxi

Wybieracie się całą paczką na mecz? A może planujecie wspólny wypad do kina? Jeśli Wasza grupa liczy powyżej czterech osób, zorganizowanie transportu do miejsca docelowego może okazać się dla Was nie lada wyzwaniem. Na szczęście macie możliwość skorzystania z przejazdów grupowych taksówką. Co Wy na to?

Fajnie byłoby dotrzeć razem na miejsce imprezy, prawda? Mamy na to sposób. Jaki? Przejazdy grupowe. Taka podróż grupowa niesie za sobą same korzyści. Nie dość, że unikacie nieporozumień co do miejsca spotkania, to możecie porozmawiać już w drodze na imprezę i ustalić szczegóły wspólnie spędzanego wieczoru.

Dlaczego warto postawić na przejazdy grupowe?

Przejazdy grupowe to bez wątpienia wygodny sposób podróżowania dla większych, zorganizowanych grup. To także sposób na zminimalizowanie kosztów, gdyż następuje rozłożenie wydatków związanych z przejazdem. Wybierając odpowiedniego przewoźnika, taka podróż grupowa będzie zaledwie symbolicznym obciążeniem dla Twojego portfela.

Podróże grupowe to dodatkowa okazja na zintegrowanie się ze znajomymi. Na imprezę możecie dotrzeć razem. Ryzyko, że ktoś z uczestników się spóźni – zerowe. Ryzyko, że ktoś nie znajdzie miejsca parkingowego – zerowe. To właśnie z tych względów warszawiacy pokochali przejazdy grupowe. Sprawdź je i Ty.

Podróż grupowa w praktyce

Myślisz, że zamówienie przejazdów grupowych wymaga wiele zachodu? Mylisz się. W Ele Taxi ułatwiliśmy proces, jak tylko mogliśmy. Co musisz zrobić, by wybrać się z grupą w podróż taksówką? Możesz zadzwonić pod numer Ele Taxi lub skorzystać z naszej intuicyjnej aplikacji mobilnej do zamawiania taksówek.

Dokonując zgłoszenia zaznacz, że potrzebujesz np. dwóch taksówek. Równie dobrze możesz zamówić taksówkę – busa. Tak, posiadamy takie w swojej ofercie. Dlaczego? Bo wiemy, że tego typu auta dość często przydają się naszym klientom. Dzięki nim możemy też realizować usługę cieszących się coraz większą popularnością przejazdów grupowych.

Kto korzysta z przejazdów grupowych taksówką?

Przejazdy grupowe na terenie Warszawy powstały z myślą o tych wszystkich, którzy lubią podróżować w towarzystwie znajomych. To idealne rozwiązanie dla grup zorganizowanych, np. przyjaciół, którzy zaplanowali wspólny wieczór w pubie, na meczu lub na koncercie. Z podróży grupowych korzystają i miejscowi, i przyjezdni.

Warszawiacy doskonale wiedzą, jak ciężko bywa z zaparkowaniem samochodu w stolicy. Dojazd do wybranych miejsc w mieście niekiedy zajmuje im prawie tyle samo czasu, co wydarzenie, w którym mają zamiar uczestniczyć. Na szczęście i na to znaleźli sposób – taksówki. Jakie? Oczywiście najlepsze – Ele Taxi.

Podróże grupowe dla turystów i rodzin

Z przejazdów grupowych w Warszawie często korzystają też przyjezdni. Odwiedzający stolicę goście szukają najwygodniejszego sposobu przemieszczenia się po mieście, bez ryzyka przypadkowego “zgubienia” któregoś z uczestników wycieczki. Także z myślą o nich Ele Taxi wprowadził przejazdy grupowe na korzystnych zasadach.

Wybieracie się całą rodziną np. na mecz? A może zabieracie wszystkich swoich domowników do kina lub teatru? Wy również możecie skorzystać z przejazdów grupowych w Ele Taxi. Na miejsce dotrzecie taksówką typu bus lub kilkoma, wynajętymi taksówkami. Możecie zamówić je telefonicznie lub przez Internet.

A Ty, dokąd zabierzesz swoich bliskich? Do kina, do muzeum, a może na długo wyczekiwany koncert ulubionej gwiazdy? Dotarcie do celu jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Ele Taxi podróże grupowe nabierają nowego znaczenia. Na imprezę dotrzecie tradycyjnymi taksówkami lub busem. Który rodzaj transportu wybierasz? Daj się poznać jako znakomity organizator wspólnych wypadów na miasto, zamawiając przejazd grupowy w Warszawie. Ele Taxi służy pomocą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.